Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól gondolom, hogy a köszönés...

Jól gondolom, hogy a köszönés és a gerincesség között van kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy azok az emberek akik nem szeretnek köszönni,azok hajlamosabbak a sunyiságra. Illetve ha valaki ráköszön,de ő szándékosan leszegezi a tekintetét ès nem köszön vissza. Jó nyilván nem azt mondom,hogy mindenféle idegen embernek köszönni kell,de akit megismersz pl.munkahelyről,lakóközössègből,baráti körből,annak szerintem illik visszaköszönni ès ha valaki ezt nélkülözi az szerintem nem túl egyenes dolog.
2017. márc. 28. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem akar ismerkedni, vagy beszélgetni. Én sem szoktam sokszor visszaköszönni.
2017. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illik visszaköszönni annak, aki köszön, és ismerem valahonnan.
2017. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A köszönésnek elsősorban a jólneveltséghez van köze. De lehet abban valami, hogy aki jó nevelést kapott, annak az érzelmi szükségletei sanszosan jobban karban voltak tartva, mint azoknak, akiknek nem. Akire pedig gyerekkorától odafigyeltek, az kevésbé szorul rá a sunyiságra. Kivételek persze itt is vannak!
2017. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak indirekt.

Mondhatni, nincs.

2017. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl suliban nem köszönök senkinek, max nap végén elköszönök. Viszont az utcán minden ismerősömre ráköszönök.
2017. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!