Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, ti miért nem köszöntök...

Anonymous0123 kérdése:

Fiúk, ti miért nem köszöntök a lányoknak ha észreveszitek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki jól néz ki és hát részegen smároltunk de mindenre emlékszik meg elvoltunk de ő nem akart kapcsolatot mert mást szeret de az a lány elutasitotta.

Ráirtam facen és dumáltunk sokáig aztán mondta hogy azért nem köszönt mert észre sem vett meg hogy semmi baja velem.

Másnap suliba nagy tömegbe hirtelen megláttam de ő nem nézett rám és megsértődtem.

Meg ma jöttem le lépcsőn és szembe jött velem csak bámult de én siettem és rá se néztem csak a szemem sarkából és nem is köszönt meg semmi.

Most ő szimplán le*ar vagy tényleg ennyire izé?

Vagy velem van a baj hogy nem neztem ra messzebbrol hogy koszonjon?

Mert amikor megismertem akkor pár napra rá a suliban köszöntem neki meg ő is és mosolygott de azóta nem.



2016. febr. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap suliba nagy tömegbe hirtelen megláttam de ő nem nézett rám és megsértődtem."

Idáig olvastam. Had szögezzem le elsőre, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁ ÁHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁ XXDXDXDXDDDXDDDDDDDDDDDDDXXXDXDXDXDD.

NAGYON JÓÓÓ.... XDCDXDXDXXDDXDXDXDDDDD

Huh....

ÁÁÁÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁ HEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEH

Jaj de jóó... :)).. CHHCHHEHHEHEHEHEHHEHEEÁÁÁÁHÁHÁHÁÁÁÁ

XD

Szóval..

XDXXDXDDXD

Na szóval.

Csak akkor köszönök ha jelezni szeretnék valamit. Erre való a köszönés.

Tudod mit tovább olvasom hátha még jobban megnevettetsz.

" és nem is köszönt meg semmi."

Miért köszönt volna?? Azt hitte, észre sem vetted....

"Most ő szimplán le*ar vagy tényleg ennyire izé?"

XDXDDDXXYDDXDXDXDXDXDXDXDDDD

Mizé??? Te zseni!!! XDXDXD

Egyik se. Te vagy idióta. XD

"Vagy velem van a baj hogy nem neztem ra messzebbrol hogy koszonjon?"

Valahogy így. Ahogy te sem köszöntél neki 1.re, mert nem nézett rád. Ő sem köszön olyanoknak akik észre se veszik.... ahogy senki se.. Nem egyértelmű??? XDXDXDXDXD

2016. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát te nyomorék vagy.xd
2016. febr. 18. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
de igaza van :D én se köszöngetnék, ha nem akarok semmi konkrétat. te akarsz ennyi mindent elvárni, köszönj rá te, aztán majd visszaköszön...ha nem, na akkor bunkó, de csak akkor.
2016. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert hogy nézne már az ki, hogy minden lánynak odaköszönök, amikor nem is ismerem őket? :]
2016. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ti milyen környezetben éltek, de elárulok egy titkot. Jól kapaszkodjunk meg, lehet, hogy elsőre sokkoló lesz!

Akkor szokás köszönni a másik embernek, mikor ismerjük az illetőt, ezzel jelezzük felé, hogy észrevettük, látjuk őt.

Alapvető figyelmesség az irányába...


Engem például a tanár kért meg, hogy az osztályában páratlanul maradt lány táncpartnere legyek a keringőnél.

Nem lettünk barátok, nem beszélgettünk az udvarias dolgok kivételével.. semmi egyéb, DE mindig köszöntem neki a folyosón vagy akárhol, mikor szembe jöttünk egymással. ÉS ez kölcsönös volt, ő is köszönt minden alkalommal.

Abba a gimiben, ahova én járok ezek alap dolgoknak számítanam. :)


F/16

2016. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: lehet, hogy elkalandoztak a gondolatai, a fiúknál ez gyakran megesik, hogy másfelé figyelnek. Nagy tömegben nem csoda, hogy nem azt kereste az emberek között, hogy kinek köszönhet. De az is lehet, hogy egy felszines alak, akit nem érdekled.
2016. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!