Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok (25 - 30) közöttiek,...

Lányok (25 - 30) közöttiek, Ti mutattok jelet fiuk felé ha valaki "tetszik" nektek?

Figyelt kérdés

1.Arra gondolok, hogy jezdeményeztek e, vagy valami jelzés amit küldtök feléje, legyen az egy busz megálló, utca, bármi ami természetes élethelyzet.

Diszkót direkt nem írom!


-

2.Illetve igaz az hogy 25-30 között megnő a szexuális étvágyatok kicsit lazábban kezelítek e már a pasikat, mármint fiatalon gondolom még nagyon szűk az a réteg aki bejön nektek, de így korosabban már kitágul ez a "ki tetszik" kérdéskör?

3.Ha elmentek randira, később szórakozni idővel együtt (márha többszöri találkozó lesz belőle) elvárjátok hogy a fiu fizessen mindig, vagy ti felajánljátok/ ragaszkodtok hozzá hogy Ti is "szerepet" vállaljatok a másik meghívásában, legyen az egy kóla, fagylalat stb...vagy "hülyének" teszitek magatokat? (csak őszintén!)


2017. ápr. 1. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, erre aztán várhatod nőktől a választ:DDD
2017. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ha tényleg tetszik a srác, akkor nyilván jelzem az érdeklődésemet, vagy akár kezdeményezek is. Ez a "buszmegálló, utca" dolgot nem értem, olyan srácokra gondolsz, akit nem is ismerek, csak megláttam az utcán? Azoknál nem, akkor is elutasítanám, ha ő jönne oda, mert hiába néz ki jól, attól még lehet egy segg. (Nem, nincs kedvem a "pont azért randizz vele, hátha nem segg" érvhez, mert valószínűleg időpazarlás lenne, sokkal kevesebb a jóképű ÉS normális fiú, mint a simán jóképű.)


2. Nem tudom, 25 előtt nemigen volt párkapcsolatom, de nem vettem észre, hogy tágulna, ki tetszik. Legfeljebb változik. De ez is embertől függ, pl. régen nem tudtam volna elképzelni, hogy szakállas pasi nekem bejöjjön, aztán egyvalaki miatt annyit változott ez az ízlésem, hogy utána szakáll nélkülit nem tudtam elképzelni :)


3. Nem várom el, az első randikat kifejezetten igyekszem olyan helyre, ahol nem is merül fel a fizetés (parkban séta, ingyenes kiállítás, stb.) utána nagyjából fele-fele arányban szokott lenni, ki hív meg kit.

2017. ápr. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok nő, de leírom mit tapasztalok.


1, jelelnek minden esetben, de van, hogy ezt tudat alatti.. még ők se gondolják, hogy ez jel.. de az!


2, nem vettem észre, hogy lazábbak lennének, sőt, egy részük, ki "agymosott"+ inkább befeszül attól a 3x es számtól.


3, Nőfüggő. Aki a pénzedre megy az elvárja, hogy meghívd, fuvarozd, stb.. a többi viszont fel fogja ajánlani, hogy beszáll a fizetésbe. Bár velem olyan is volt, hogy ő akarta rendezni az egészet.

2017. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!