Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Inkább a 25-30 közöttiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Inkább a 25-30 közöttiek. Tényleg jobban kell egy olyan lány aki tetszik nektek, de viszont egyáltalán nem keres nem hív? Mintha kimutatná az érzéseit, hívogatna, írogatna egész nap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem érdeklem, akkor azért abba szoktam hagyni a nyomulást! Persze, mutassa ki az érzéseit, de akaszkodjon rám és ne lógjon mindig a nyakamon! Az inkább taszító!
2012. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kölcsönösség. Keressen ő is.
2012. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja, hogy ígérjem meg, hogy ha közbe jön valami vagy már nem úgy gondolom a dolgot akkor szóljak, mert nem akar hülyét csinálni magából? Akkor mire gondol?
2012. júl. 22. 09:12
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez a leghülyébb női közhiedelmek egyike. Ha egyáltalán nem keres, akkor úgy veszem h nem érdeklem, és én se keresem.
2012. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én kerestem, meg elmondtam neki mindent. Csak elegem lett belőle, hogy mindig csak a nemet, meg a nem tudom, talán válaszokat kaptam. Szóval meguntam és nem érdekelt. De aztán ő kezdett el keresni meg hívogatni engem.
2012. júl. 22. 09:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha semmi reakciója nincs vagy soha nem akar találkozni, akkor elhiszem neki, hogy nem akar tőlem semmit.

Játszott velem ilyet egy lány. Én egyre ritkábban kerestem, erre már ő is aktívabb lett, de addig szórakozott, míg a végén azt mondtam, hogy ha találkozni akar, akkor a tervezett randi előtt hívjon 4-5 órával. Ezt már nem fogja lemondani és ha szerencséje van, akkor én is oda tudok érni.

De volt olyan lány, aki viszonylag ritkán válaszolt és csak néha jött el velem pl. koncertre. Őt nem tudtam megfejteni, de ma már tudom, hogy volt egy gyenge kapcsolata. Tehát bizonytalan volt, nem játszadozott.

2012. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
arany középút kell
2012. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tehát te vagy a férfi?

Simán lehet, hogy a nagyobb prioritású pasival nem jött össze neki, és most ezért fordult feléd.

Előtte meg, max annyit foglalkozott veled, hogy fenntartsa az érdeklődésed.

Ha még most is akarsz tőle valamit, hajts rá, ne próbáld megfejteni, azzal csak az idődet vesztegeted, inkább használd ki az adódó lehetőséget.

2012. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nő vagyok :)
2012. júl. 22. 10:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor mellé ment, amúgy az lett volna a második tippem. :)

Kicsit kusza a story, és továbbra sem hiszem, hogy csak két ismeretlenes lenne az egyenlet, legfeljebb az változott, hogy akkor a pasinál van más is a képben.

Az viszont tuti, hogy 30 felé már rég ráuntunk arra, hogy egy nő szórakozzon velünk, ha nem tudja eldönteni mit akar nem tudjuk komolyan venni sem.

2012. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!