Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menyire számit Mondoconon...

Riab886 kérdése:

Menyire számit Mondoconon hogy "szezonba " lévő animéből cosplayezel-e?

Figyelt kérdés
Nyári mondoconon a Yuri!!! On Ice-bol szeretnék cosplayezni. Nem fognak rám hülyén nézni hogy NYÁRI conon TÉLI animéből cosplayezek?

2017. ápr. 2. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy kicsit várj ezzel ha ilyen aggályaid vannak. Még nőj egy kicsit.

Kérdésedre válaszolva pedig nem csak az éppen futó sorozatokból, moziban lévő filmekből vagy 2 héten belül kijött videojátékokból lehet beöltözni.

Én személy szerint egy 2005-ös videojátékból fogok. Nem hinném hogy bármi gond lenne ezzel.

De szerintem hogyha ilyen apró dolgokkal kételyeid vannak akkor még várj addig míg több magabiztosságod lesz. Ugyanis a mondoconra is rengeteg bunkó embert beengednek. Ha nem tudod őket hogy kezelni akkor megutáltathatják veled az egészet.

2017. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, vannak, akik a 90-es évek (vagy még régebbi) animéiből-flimjeiből öltöznek be. Nincs semmiféle ilyesmi szabály vagy akármi.
2017. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!