Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne barátkozni...

Hogyan lehetne barátkozni Mondoconon?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek több mint tíz barátja van conokról, ém sokkal régebb óta járok, de egy embert se ismertem meg ott. Biztosan benne van, hogy félénk vagy és az az ismerősöm meg nyitott. De hogyan lehetne barátkozni idegen emberekkel ott? Akiket ti ott ismertetek meg, hogyan barátkoztatok össze vele?

2017. febr. 27. 22:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Én cosplayerekkel kezdtem beszélgetni, aztán abból lett valami általában :D (nem vagyok egy nyitott ember én se :,D)
2017. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is csinálsz cosplayt, akkor ez egy remek téma. Akár odamehetsz hozzá csinálni egy közös fotót, vagy csak róla akár. Aztán beszélgethetszvele, hogy hogyan csinálta a cosplayt, esetleg a karakterről vagy az animéről amiben van. Ha látod hogy tetszik neki, akkor jöhetnek a szokásosabb témák, zene stb. Ha meg látod, hogy nem akar beszélgetni, siet stb akkor meg nem érdemes erőltetni.

Ha nem cosplayezel egy kicsit nehezebb talán, de ugyanúgy mehetsz fényképért stb. Ez egy jó módja a kezdeményezésnek.

2017. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Öleld meg a Free Hug-os táblásokat, és esetleg bókolhatsz is nekik.
2017. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy korábbi válaszolók is említették, a cosplay egy nagyon jó közös téma, anno hozzám is odajöttek nagyon aranyos emberek akár beszélgetni, akár egy kép erejére. Azonban ha nem szeretsz/szoktál cosplayelni, a free hug-os táblák, illetve azok továbbköltött változatai is nagyon jók. Ráírhatsz például olyasmit, hogy "Szeretnék új barátokat". Mondjuk ennél, biztos ki lehet találni jobbat, legyél kreatív, így magától odamegy majd, aki szeretne, ha nem mersz másokat megszólítani:)
2017. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csináltam olyat, hogy oda mentem csak úgy másokhoz és alàìrattam velük egy füzetet, amit emlékbe megtudok tartani magamnak. Eközben tök jól ellehet másokkal beszélgetni. Viszont én a barátaimmal szoktam conra menni, és szinte mindig velük vagyok, szóval nem igazán tudok hosszabb ideig beszélgetni másokkal úgy, hogy eltudjam kérni az elérhetőségeit, hogy tudjunk még beszélgetni máskor is.

Amúgy én is elég félős vagyok, de conon egy idő után feloldódok.

Remélem a tavaszi conra kitudok menni, nyár óta nem voltam és kezd picit hiányozni már.

2017. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!