Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon illik egy közel 50éves...

Vajon illik egy közel 50éves "édesanyának" bejárni az iskolába olyan pici nadrágban, hogy szinte kint a feneke?! A cipője pedig iszonyatos magassarkú, amiben a menése is szánalmas?! Milyen mintát, példát mutat a saját gyerekeinek és másoknak?

Figyelt kérdés

A 6 éves gyerekem ála leesett és kérdi tőlem, hogy anya, ennek a néninek miért nincs nadrágja, vagy szoknyája?

Azért azt mégsem gondolnám, hogy mindenki úgy öltözködhet, ahogy csak akar! Ennyire etikátlanul, prostissan bejárni egy alapiskolába, szerintem nagyon ízléstelen. Miért csinálhatja ezt valaki? És hol a határ?!



#prostitúció #ízléstelen öltözés
2017. ápr. 3. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Küld el aput szülőire, őt nem fogja zavarni. XD
2017. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert valaki 50 éves és édesanya, nem öltözködhet csinosan? Vagy csak irigy vagy rá? A 6 éves gyerekednek meg már illett volna megtanítani, mi az a rövidnadrág...
2017. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Foglalkoznál inkább a helyesírásoddal... Egyébként nem jó példát mutat, persze, de te sem, ezzel az írással.
2017. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

"Azért azt mégsem gondolnám, hogy mindenki úgy öltözködhet, ahogy csak akar!"

Pedig de :D

Lehet, hogy ízléstelen, de semmi közöd hozzá.

2017. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ja ilyen nálunk is van. De az még fejhangon picsog is hogy őt mindenki csak meg akarja b@$zni. Bezzeg a mostani palija milyen rendes! Mondom neki miért,szerinted az mit akar? Nejem is talizott már vele. Ő a "közönséges" jelzőt találta rálillőnek.
2017. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem illik, kortól függetlenül ez nem számít megfelelő öltözetnek egy oktatási intézményben. Igaz a csapzott haj és igénytelen bolyhos mackónadrág sem illő, ettől függetlenül nem egy anyuka jár így.

A gyerekednek mutass példát és neveld úgy, hogy tudja hogyan kell ízlésesen öltözködni.

2017. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ilyen emberek és ez ellen te semmit sem fogsz tudni tenni, szóval fölösleges ilyeneken rágódnod. Egyetértek, hogy egyes helyekre nem lenne illő olyan ruhákban menni, ami szinte semmit sem takar. Ilyen másik példa az, hogy templomba sem megyünk mellig kivágott, hasat nem takaró topban és miniszoknyában. De ha az ilyet az ember nem tanulta meg 50 éves koráig, akkor már nem is fogja. Én is járok miniben, de vannak helyek ahova szerintem illetlenség lenne így menni.
2017. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát és elnézést a helyesírási hibákért!:)

Én azt hiszem, nem csak férfi szatírok léteznek, hanem lazaerkölcsű, beteges női szatírok is, akik rossz hatással vannak környezetünkre, de főleg a gyerekekre. Semmi bajom a miniszoknyával és a hasonlóan nőies holmikkal!

Az illető nem volt sem szexis, sem csinos, hanem inkább sokkolóan igénytelen, a kilógó aszott fenekén "futott" a lyukas harisnya is.

Semmiképpen nem gondolom helyesnek és etikusnak, hogy egy közoktatási intézményben egy édesanya úgy jelenjen meg, mint egy útszéli prostituált. Otthon, és/vagy éjszakai bárokban, mulatozókban, különféle partikon talán ok, de nem alapiskolában. Megrázó volt, csapzott, kócos hajáról már nem is beszélve.

Nem irigység, vagy rosszindulat motiválta a kérdésemet! Mindössze két hozzászólásban éreztem a közös értékrendet. :) Köszönöm.

Biztos vagyok benne, hogy akik negatív kommentel illettek és leirigyeztek helyeselték volna a felháborodásomat, ha láttál volna azt amit én... :)

Szóval, az ilyen sérült embereken nem lehetne valahogy segíteni, vagy beszélni velük, hogy egészséges kereteken belül öltözködjenek? Ha legközelebb tangában és melltartóban látom a suliban /ami bármikor megtörténhet/, akkor is OK és semmi közöm hozzá?! Ezeken az embereken senki sem tud segíteni?

2017. ápr. 3. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg nagyon rövidnek kellett lennie annak a szoknyának, ha még a gyerek is szóvá tette.

Nekem alapesetben nincs bajom sem a miniszoknyával, sem az átlagnál magasabb cipőkkel - hiszen lehet ezeket jó ízléssel is viselni.

Persze ha magas az illető, az tényleg szánalmas.

Inkább azzal van a bajom, ha valaki szándékosan akar úgy kinézni, mint egy utolsó árokparti prostituált.

De maxiszoknyában és lapos cipőben is lehet valaki ilyen, nem ezen múlik.

Nem tudom az illető nőnek a családi hátterét. Talán kompenzálni akar vele valamit, amit nem kapott meg az élettől. Vagy ha jómódú, akkor képmutató. ... Gyerekek közé bemenni ilyen öltözetben tényleg gáz.

Én nagyon szeretem a platform cipőket és a rövid szoknyákat is, de képes is vagyok megfelelően viselni. Akinek ez nem sikerül, annak tényleg el van szúrva valami az agyában.

2017. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!