Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra illik rövidnadr...

Állásinterjúra illik rövidnadrágban (térdig/térd alá érő szürke szövetnadrág) menni ilyenkor nyáron? Blúzt és magassarkú, zárt cipőt (tehát nem szandált) vennék hozzá.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen állásinterjú?
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van szerintem, feltéve hogy egyik ruhadarabnak sincs valami extrém színe.
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen állásról van szó? De inkább szoknyában illene menni. Komoly helyre pedig kosztümben. A nadrág inkább sportos jellegű öltözék.
2013. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a nadrág inkább elegáns, mint sportos (szövet) és csíkos, világos blúzt vennék hozzá, ami nem átlátszó. Jogász pozícióról van szó, de sajnos kosztümöm nincsen. Vegyek inkább fekete, hajszálcsíkos hosszú nadrágot? Csak az nagyon meleg/vastag.
2013. jún. 25. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik. Szoknya, blúz, magassarkú. Egy jogász ezt hogy nem tudja?
2013. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor marad a hosszú nadrág. Sosem hordtam szoknyát, pedig dolgoztam a közigazgatásban és a versenyszférában is. Még a bíróságon sem. Éreztem is én, hogy nem az igazi, akármennyire elegáns, hivatalos. :(
2013. jún. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!