Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok ismerkedni? /baratko...

Hol tudok ismerkedni? /baratkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnek baratkozni ismerkedni uj emberekkel. Nem tudom h merre... vagy h hogyan. Nincs tul nagy barati korom 2 osztalytarsammal vagyok joba. Ugy dontottem h valtoztatok es jobban tarsasagi ember leszek. H kezdjem? Milyen helyekre mehetnenk? Esetleg kozosen vagy egyedul.


17l



2017. ápr. 5. 18:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Facebookon ismerkedj meg valakivel hivd el randizni vagy beszelgess egy szimpatikus fiuval,ha nincs akkor a baataidnak mondd hogy menjetek el bulizni akzzal a kettovel akivel joba vagy es ott is tudsz ismerkedni de csinosidsd magad ki legyel dogos, 20L
2017. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem voltál buliba járós, akkor inkább túrákon ismerkedj vagy ne bulihelyen, mert nem biztos, hogy a megfelelő társat ott fogod megtalálni.

Ismerkedés közben pedig szerintem ne nagyon változtass magadon, mert ha bekamuzod magad valakinek, aki nem vagy, az később sok probléma forrása lehet.

22F

2017. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Tenyleg erre nem is gondoltam,igazad van elozo voltam,de az ilyen tura helyeken olyan nyomik szoktak lenni :D:d hahaa
2017. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Túrákon? Ez alatt mit ertesz? :D
2017. ápr. 5. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanolyat képzelj el, mint egy osztálykirándulást, csak haverokkal, vagy neten szervezett csoportokkal :D

Ez ha ismerkednél, akkor ajánlottabb a közelben városban, de ha nem egyedül mész, akkor akár messzebb is, bár az inkább csapatépítés a meglévő ismerősökkel

2017. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahh ertem koszi:) hat..nem tom h ahoz volna e kedvem. Viszont tenyleg nem vagyok buliba jaros tipus. (Voltam egy kettobe meg ha ugy alakul es hivnak akkor megyek de alapvetoen nem az en vilagom)
2017. ápr. 5. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg nem onnan kéne ismerőst szerezned, mert a legtöbben akik járnak, ez a lételemük.
2017. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen:/ szerintem is.

Viszont nem tudom hol lehet meg. Nem kapcsolatot szeretnek..inkabb csak baratokat szerezni.

2017. ápr. 5. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ebben a hónapban lesz a mondocon, ott elég nyitottak szoktak lenni az emberek a barátkozásra.
2017. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vannak osztalytarsaim akik mindig mennek. En nem vagyok ode ezeket az animes beoltozos cuccokert :D. Igazabol nem tul szeles az erdeklodesi korom.. szeretek zenet hallgatni. De sajnos senkit sem talaltam akit erdekel az a zene ami engem. Meg meg festeni rajzolni..
2017. ápr. 5. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!