Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők ti hétvégén is...

Lányok/nők ti hétvégén is sminkben, szép hajjal vagytok otthon? Ha valaki hirtelen elhív valahová csak max öltöztök?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi a normális, 25 éves nő vagyok. Hétköznap fontosnak tartom hogy úgy menjek el itthonról hogy frissen tusoltam, kivasaltam a hajamat, és kisminkeltem magam. Ilyenkor ha reggel elkészültem, és munka után hívnak valamerre nyilván szalonképes vagyok. De hétvégén... Hát én olyankor itthon fetrengek szakadt pizsiben, reggeli zuhany sincs (esténként is szoktam), feltűzött borzos hajjal, smink nélkül, kontaktlencse nélkül szemüvegben. De most nem tudom, ez fura? Hétvégén is illik elkészülni normálisan ha nem tervezem hogy elmegyek itthonról? Van egy férfi akivel ismerkedős szakaszban vagyunk, és folyton ezzel bosszant, hogy hirtelen ír hétvégente, hogy negyed óra múlva ittvan értem. Állítólag azért, mert előre nem tudja hogy alakul a napja, a vállalkozásában dolgozik hétvégente is. Mondtam neki,hogy nekem így nem jó, szóljon másfél órával előbb. De ezen nagyon csodálkozott, hogy hogyhogy nem készülök el már ébredés után? Úgy beszélt mintha teljesen igénytelennek tartana. :(
2017. ápr. 9. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így szoktam, habár hétköznap se szoktam sminkelni (16 vagyok).

Én mindig előre megtervezem, hogy hétvégén lesz-e valami.

Viszont, ha hirtelen jön valami, átöltözöm, megfésülködöm, és ráfújom, elfelejtettem a nevét, izét, hogy kicsit fényesebbnek és szebbnek tűnjön.

De mégis ébredés után miért kéne késznek lenned? :D

2017. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Öszintén szamomra az is tud vonzó lenni ha "feltűzött borzos hajjal, smink nélkül, kontaktlencse nélkül szemüvegben."

Sőt néha vonzóbb is tud lenni. :))

2017. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak fura a srácnak, mert neki a leírtak alapján a hétvége is munkanap többnyire. Szerintem nevetséges lenne, ha dolog nélkül felkelnél ilyenkor és kisminkelnéd magad, kivasalt hajjal gubbasztanál az ágy szélén farmerban, reggeli kávé társaságában. :D Nem, egyáltalán nem vagy igénytelen.
2017. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha már a kapcsolat elején is sz*rik az igényeidre - miszerint legalabb 1 órával illene szólnia, hogy jönne - akkor a késöbbiekben se fogja érdekelni, hogy Te mit akarsz.

Én se szeretem ha valaki a pihenöidöm közben közli, hogy akkor fél óra múlva találkozzunk, mert az egész út fél óra nekem, de még fel se vagyok öltözve vagy valami. De én megmondtam ezt nekik és azóta tiszteletben tartják. Aki elfoglaltabb az annyit mond, hogy "holnap lehet tudnánk találkozni X óra körül" és akkor máris kicsit felkészültebb vagyok - ha mégse ér rá akkor se döl össze a világ.

Amúgy a smink, frizura stb nem azért fontos, hogy jajj mások mit gondolnak majd?! hanem a saját börömben szeretném jól érezni magam és ha a pasik se szeretnek szakadt lukas macinaciban kimászkálni akkor ne legyen már dívaság, ha én is legalább a hiányos szemöldökömet szeretném pótolni.


Visszatérve a pasinak mondd meg, hogy Te hétvégén pihensz, nem puccban várod a hívását.

2017. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Dobd az ilyen csavot. Nincs realitasa, nem erett egy parkapcsolatra, tovabba nem ert mar most meg, es rengeteg serulestol ovhatod meg magad. Nem veszi komolyan hogy neked ez fontos, vagy hogy ido kell, es valamiert gyermetegul all a nokhoz.
2017. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leszoktatnám arról hogy 15 perc... Én is kb 1 óra alatr készülök el.
2017. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én itthon sosem szoktam sminkelni, ha valaki elhív valahová, akkor feldobok egy sminket 5-10 perc alatt, és kész. Mondjuk ettől függetlenül kifejezetten herótom van az ilyen last minute értesítésektől, és abszolút arrogáns dolognak találom, hogy egy pasi elvárja, hogy én bármikor kész legyek és találkozzak vele 15 percen belül, amikor neki éppen megfelel lol, kösznem. Főleg nem ismerkedés elején, mert mikor a pasim ír, az egy dolog de ne valaki, akivel csak ismerkedek.. nope. Szerintem ez nagyon gáz, itkán fprdult elő velem ilyen, de én ezen mindig felb-szom magam, és általában azt szoktam mondani hogy bocs, túl későn szóltál, dolgom van, még akkor is, ha épp nincs semmi dolgom.

Legközelebb megtanul időben szólni. Mit vár, hogy én majd bármikor ugrok, mikor ő éppen ráér? Hogyne ... :D

2017. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hiszik azt, hogy egy nőt dróton lehet rángatni, és egy csettintésre ugrasz, ha kellesz, ha nem, meg szépen elhúzol a sunnyogósba. Ilyennel nem érdemes kezdeni.
2017. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szépen, készülődve, kiflancolva vagyok otthon, merrtki tudja, mikor kell elugrani valahova(pl vásárolni, vendégségbe stb) vagy éppen ki toppan be(pl váratlan vendégek stb)
2018. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!