Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Álom otthon szép feleség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom otthon szép feleség gyönyörű gyerekek. és a férfi mégis a titkarnonek ír leveleket hogy kivánja a testét. Magyarázat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

ennyi infó kevés!


23F

2016. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Férjem levelezései között egy nem munkalevelre bukkantam. Ahogy egyértelműen leírja hogy kívánja és le szeretne feküdni vele, de többet nem igerhet mert családja van
2016. júl. 28. 18:15
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

lehet csak a kaland hiányzik neki...vagy a változatosság...


mennyire monoton a szexuális életetek? és milyen szerinted?


23F

2016. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

nem vagy elég neki nőként, vagy kalandra vágyik, mert mindene megvan, és nincs kihívás, a férfiaknál ez azért előjöhet, és ha nem elég korrekt a személyisége, akkor meg is csalja a feleségét.

Vagy kapuzárási pánikja van

2016. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is ebben voltam nem tehetünk róla bár édesapám szerint a monogámia döntés kérdése bennem is bennem van a kalandvágy
2016. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Alom otthon szep feleseg ...


Ezeket valszeg csak a feleseg gondolja

A ferj nem ...

2016. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Eddig úgy éreztem teljesen boldog velem \ velünk. Egyszerűen sokkoló ez a levél
2016. júl. 28. 18:25
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

a férfiaknál ez gyakori, de elhatározás kérdése, hogy eleget tesz-e a házassági fogadalomnak, vagy félredug hűtlenül és undorító módon (az ilyen minek házasodik könyörgöm??)

ezt meg kell beszélnetek, de az, hogy az üzenetei között nézegettél, nem fog neki tetszeni és ezzel fog támadni...

2016. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A céges dolgokat én is követem. Nem ellenőrzés miatt került a levél a szemem elé. Gondolom elfelejtette törölni
2016. júl. 28. 18:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát kommunikálnotok kellene. Meg kérdezhetnéd tőle, hogy minden rendben van-e? Meg úgy általában, mik a vágyai és mitől lenne boldogabb? Miben tudsz segíteni?


Ha nincs értelmes válasz akkor csak rá kell vezetni valahogy hogy mit láttál.


És megbeszélni hogy mi is lenne a megoldás. Sok dolgot kell figyelembe venni.

2016. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!