Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mit csinálna, ha menne az...

Ki mit csinálna, ha menne az utcán/állna a buszmegállóban, és egy saját korabeli random idegen ember megölelné, majd menne tovább, mintha mi sem történt volna? (főleg kamaszok? )

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 19:24
 1/10 anonim válasza:
tovább mennék/állnék
2017. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Átnézném a zsebeimet. Ha minden ok, akkor keresném a kandikamerát. :D
2017. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Először azt olvastam hogy megölne a random idegen, az úgy határozottan érdekesebb lenne.
2017. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
visszaölelnék azt szia
2017. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Zseb ellenőrzés, és talán utánakiáltanék, hogy mi a franc volt ez.

Miért? Te ezt tervezed?

16/L

2017. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, csak érdekel..:) És ha egy olyan ismerősötök tenné, akit látásból ismertek, de még nem beszéltetek?:)
2017. ápr. 13. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
zsebtolvajoknak jó tipp.... amúgy tuti NEM örülnék neki.
2017. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pedig ez egy kedves gesztus, és sokan ebbe is csak a rosszat látják..
2017. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy ez kedves gesztus, viszont senki nem szereti, ha belemászik egy idegen az aurájába. Minden embernek van egy szférája, amin belül kifejezetten zavaró, ha idegen ember belemászik. Persze kinek jobban, kinek kevésbé jobban. Engem pl. kimondottan zavarna ez a dolog, hiába ölelne meg a másik kedves szándékkal...


Az meg kifejezetten visszatetsző számomra, ha még neked áll feljebb, hogy milyen rossz szándékú ember vagyok, hogy még a jóban is a rosszat látom - miközben te másztál bele kéretlenül az aurámba. Ilyen esetben szerintem az "elszenvedő" félnek van joga egyedül megmondani, hogy számára kell-e egy ölelés, vagy sem.

2017. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megállítanám és kérdőre vonják, mit képzel. Utálom, ha bárki hozzám ér, főleg ha egy idegen kéretlenül.
2017. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!