Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha parotok random bejelolne es like-olna egy idegen csajt?

Figyelt kérdés
En nem vagyok facebook parti, de a parom igen. Ma lattam hogy egy uj ismerose van a face-en. Mar parszor eljatszotta a bizalmam, ez a lany nagyon hasonlit egy lanyra akivel talalkozgatott a hatam mogott (elvileg szex nem volt, regen szeretok voltak 3 honapig). Nem ugyanaz a lany, de nagyon nagyon hasonlit es ezzel feltepte a regi sebeket. Elkertem a telefonjat es meg neztem az oldalat, minden kepet amin o van vagy o es egy baratnoje like-olta. A parom akkor like-ol ha tetszik neki valami, nem random. Megkerdeztem ki a csaj, azt mondta nem tudja, nem ismeri es nem is beszelt vele, kb egy honapja jelolte be csak ugy. Azt is mondta van gyereke a csajnak. Erre persze megkerdeztem hogy honnan tudja ha nem beszelnek. Azt mondta azert mert van egy kep amin egy kisfiuval van. Ja persze a kepen egy 10 ev koruli gyerek van,a csaj nem tobb 22-23-nal. Atverve erzem magam. Mar megint. Tanacsor kertek, ti mit tennetek a helyemben. 3 eve vagyunk egyutt.
2016. szept. 23. 17:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a párodat facebookon. Ez a tanácsom.
2016. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Elegge zavarna, lol. Az enyem nem csinal ilyesmit.
2016. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki azt nem kell neki ismerkednie titokban, meg like-ni sem. A vége ugyis az lesz hogy lelép, mert addig like-t még be nem jön neki az egyik és akkor lelép vele. Most ha cirkuszolsz és követeled tőle, hogy ne tegye ezt, akkor is fogja mert akarja..
2016. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
En mondtam neki hogy elegem van abbol hogy mindig tesz valamit ami szamomra nem elfogadott. Kerdezte kitorolje e a csajt, mondtam hogy felesleges, az nem valtoztat semmin, meg ha talalkozni akar vele csak tessek, nem fogom megallitani, csak legalabb egy orat legyen vele hogy legyen idom osszepakolni es elhuzni. Szeretem ot a fene tudja miert, o meg nem akar elvesziteni, de az mindegy, mert olyan dolgokat tesz ami nekem nem elfogadott. Most eleg szarul erzem magam es itthon ulok, nem tudom menjek, maradjak...
2016. szept. 23. 17:59
 5/36 A kérdező kommentje:
Most lattam csak hogy a csaj is like-olgatja ot. Akkor mar van kit d@gni ha en szakitok.
2016. szept. 23. 18:06
 6/36 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha megkerdeznem a csajt???? Csak arrol hogy beszelnek e...
2016. szept. 23. 18:08
 7/36 A kérdező kommentje:
Na jo en nem fogok szarakodni. Ciki vagy sem, bejeloltem a csajt. Ha visszajelol megkerdezem ami erdekel. Ha beszelnek, akkor a parom hazudott. Talan mar ma szingli leszek :-(
2016. szept. 23. 18:10
 8/36 anonim ***** válasza:
Mi a f.asznak kérdeznéd meg? Ha teszem azt még nem dumáltak akkor is gáz ez az egész. Te is tudod...Csak idő kérdése, hogy dumáljon vele aztán dugjon. Meg akarod várni????
2016. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Szar erzes hogy mar megint melle fogtam :'( Elegem van a parkapcsolatokbol.
2016. szept. 23. 18:31
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Én sose értem, hogy vadidegen mire fel jelöl.. de nagy lehet a gerjedelem - erre gondolnék.

Téged meg hát nem szeret lángoló szerelemmel, hogy szépen fogalmazzak.

Szinglinek lenni nem tragédia.

2016. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!