Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok ilyen? Több lent.

Csak én vagyok ilyen? Több lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy féltékeny vagyok az egyik barátnőmre amièrt már a harmadik pasiját szedi össze (16 évesen) és mindenfelè járkál a "barátaival" akik szerintem nincsnek rá jó hatással. Ezt meg is mondtam neki, amire ő besèrtődött és két hétig nem beszélt velem. Utána persze én voltam a hibás.

Én is szeretnék több közösségi életet, egy bizonyos szintig a szüleim meg is engedik, de az a helyzet, hogy nem mindig vágyom a közösségre, sőt sokszor nagyon jót tesz, ha elvonulhatok. (ez a csillagjegyemre vezethető vissza, mivel skorpió vagyok és ez általában jellemző rájuk) Viszont nagyon szeretnék már egy barátot is. De nem ebből az éretlen tizenes korosztályból, hanem, ha lehet egy kicsit idősebbek közül. Sokszor mondták már, hogy azért nincs barátom, mert "túl kemény dió" vagyok a mostani korosztályomhoz képest. Tudom, hogy ezzel nincs semmi baj, de engem zavar...

18/L



2017. ápr. 18. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

miért az ő életével foglalkozol?

ha szeretnél barátot tegyél érte, időd is lenne rá, ha nem a másik lány életével foglalkoznál :)


24F

2017. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orrom alá dugja az életét hiába nem akarom. Mint már mondtam, keveset járok társaságba, így nagyon kevés az esélyem:) Ezèrt kérdeztem, hogy más is jár-e ilyen cipőben.
2017. ápr. 18. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon sokan vannak így fiúk-lányok vegyesen. Barátot meg ott találsz és annyit, amennyit szeretnél. Csak ehhez kis energiát kell befektetni meg időt. Sok sikert hozzá előtt is. F/24
2017. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2:

18 évesen gondolom sulizol még, vagy ha dolgozol, akkor ugye ott van lehetőséged :)

de akár van neten, vagy azon kevés programon amikor kimozdulsz otthonról :)

szóval vannak lehetőségeid ha teszel értük :)


24F

2017. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8:20

Jövőre végzek. Igen, de akkor nem igazán olyan helyre megyünk, pl szórakozóhely, hanem csak császkálni a városba.

2017. ápr. 18. 08:25
 6/8 thoomas26 válasza:
100%
Azok az emberek ilyenek, akikben egy fejlettebb, idősebb lélek van - úgy is érzik, hogy jóval komolyabbak a kortársaiknál. Hiába szeretnél ösztönösen te is pörögni, a lelked mélyén nem vágysz rá mégsem. Találni fogsz te is hozzád illőt, csak nyilván a körülmények miatt ez nehézkes. Javaslom én is a netes lehetőségeket, a kínálat széles, de kellő elővigyázatosságot azért igényel.
2017. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8:50

Pontosan így vagyok, csak nem tudom megfogalmazni. :D De köszönöm.

2017. ápr. 18. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, társaságban nem tudok érvényesülni és az emberek 90%-a lekoptat még ha egyedül is van. Már megszoktam. Gyerekkori barátomnak van széles baráti köre. Én sose irigykedtem rá emiatt. Nem nekem való. Bulizni se voltam soha de nem is vágyok rá. Párom van, meg internetes játékokon szoktam másokkal beszélni. A személyes barátságokkal meg már úgy vagyok, hogy az ajtóm nyitva, csak k*rvára senki nem akar belépni :D

24/L

2017. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!