Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik programot választanátok...

Melyik programot választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy nap lesz mind a kettő. Az egyik már reggel kezdődik. Ez egy munkahelyi buli lesz(főzőverseny). Tavaly 10 körül osztották szét az alapanyagokat és akkor kezdődött csak igazán a buli. Kb 5-ig tart, mert addig van kibérelve a hely.


A másik meg egy esküvő lenne. Ott igazából senkit vagy max 1-2 embert fogok ismerni. Még a menyasszonyt se ismerem csak annyit amennyit meséltek róla. Ő egyébként párom kollégája és ennek apropóján vagyok én is meghívva.


A főzőbulira már vagy 3 éve szeretnék menni, mert eddig vagy dolgoztam vagy senki nem akart jönni. Viszont az esküvő alól se tudok olyan indokkal kibújni, hogy nem ismerek senkit, mert tavaly pl úgy mentem párom tesójának az esküvőjére, hogy csak random meghívott, hogy kísérjem el és ott se ismertem senkit(szűk családdal találkoztam előtte egy héttel kb). Másrészt azért is szeretnék elmenni, mert ritkán van lehetőség szépen felöltözni meg kirittyenteni magam. Egyébként nem vagyok az a kétségbeesős fajta, hogy nem megyek el, mert nem ismerek senkit, de nem tudom, hogy a meghívás ellenére mennyi keresni valóm van egy számomra vadidegen esküvőjén.


Már gondoltam arra, hogy esetleg reggel főzök és az esküvő meg 3kor kezdődik és akkor elosztom az időt, hogy legyen időm készülődni is, de mindkét helyen ott is tudjak lenni, de ha megint 10kor adják oda az alapanyagokat, akkor is délben legkésőbb mehetek haza és semmi értelme nincs az ottlétemnek.


2017. ápr. 19. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi főzős programot választanám. Főleg, ha szeretnék elmenni és eddig sose jött össze.

Az esküvőre ilyen esetben nem mennék, hogy a párodnak a munkatársa. Nem egy rokonról van szó vagy egy barátról.

2017. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A főzésre mennék. Távoli ismerős esküvőjén simán jó indok, hogy már elígérkeztél korábban másik programra.
2017. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a párod tesójának esküvője meg a párod kollégájának esküvője azért mégse ugyanaz a kategória.
2017. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Majd beadagolom a páromnak, hogy lehet egyedül fog menni az esküvőre. Illetve innentől kezdve az időjáráson fog múlni. Esőben nem lehet szabadtéren főzni és akkor elmegyek vele.
2017. ápr. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!