Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha valakivel...

Mit tennél, ha valakivel megbeszélnél egy programot, és az illető közölné, hogy most inkább más csinál?

Figyelt kérdés

Fél 11-re beszéltünk meg egy közös programot. Siettem hazafelé, fáradt vagyok, semmi kedvem nem volt bekapcsolni a gépet, erre pedig közli, hogy mást van kedve csinálni.

Azért tettem mindezt, mert számomra a megbízhatóság a legfontosabb.

Ha valaki ennyi tiszteletet nem ad meg, akkor minek törődjek vele egyáltalán??


2017. márc. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csalódott lennék. Ezt az illető tudtára adnám. Aztán hagynám, csináljon, amit akar, lefeküdnék aludni.
2017. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy adnád a tudtára, és azzal mire mész?

Nem kell sok ész ahhoz, hogy tudja ez mennyire szemét dolog.

Mármint mindenki tudja, hogy ilyet nem csinálunk, és a másiknak rosszul esik. Tudja, hogy hibázott, szóval minek mondanám neki?

2017. márc. 25. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyanok, akik nem érzik, ha gázul viselkednek.

Sértődőset meg nem érdemes játszani, elég gyerekes dolog. Ha valami nem tetszik, azt megmondom, nem kötekedően, nem trágár módon.

2017. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem írok neki semmit sem. Nem vagyok rá kíváncsi, hogy mennyire sajnálja a dolgot.


Bocsánat, és a sajnálom szót akkor kell használni, ha véletlen volt az eset, vagy nem tehet róla.


1 hónapig kb. nem válaszolok neki, így már van következménye a "tettének". Lehet ezt bosszúnak, sértődésnek, vagy bárminek nevezni, én józan észnek nevezem.

2017. márc. 25. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te így gondolod, akkor legyen így. :)

Csak akkor nem értem, miért született meg a kérdés.

2017. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megszületett a kérdés, aztán pedig az is megszületett, hogy mit fogok csinálni? Érthető így? :)

Egyébként tapasztalatokat, tanácsokat, ilyesmiket várok.

2017. márc. 25. 23:49
 7/7 A kérdező kommentje:
*Megszületett a kérdés, aztán pedig az is megszületett, hogy mit fogok csinálni.
2017. márc. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!