Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a véleményetek erröl?

Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Szerintem tudjátok, kikröl beszélek.

(Bocsi az ö betükért, de nincs a billdntyüzetemen rendes hosszú ö meg ü.)

Tudjátok, ök a menök. Adidas Superstar, térdnél lyukasztott fehér vagy fekete farmer, és iPhone, merészebb, külföldi ilyesmi csajsziknál pasztellszínü haj, és ez a menözös stílus, amit szerintem ök maguknak sem vallanak be direkt. Úgy írnak, hogy ,,ajfon'', direkt, meg ilyen szarkasztikusan, ly-vel néhány pontos j-vel írandó szót, ezzel kigúnyolva az írni nem tudókat. (Bevallom, néha én is meglepödök ha valaki mondjuk a lyukat juknak írja, vagy egy pontos j-s szót ly-vel, de azért egyfolytában gúnyolódni durva szerintem)

Minden részletre tökéletes odafigyelnek, szinte tökéletesek. Kedvenc szavuk a clorox, az ,,ajfon'' es a najo, bár ez utóbbi kezd kimenni a trendekböl, ahogy a snapes kutyafilter is.

Az ilyenek engem mindig bántanak. Rosszabbnak tartom öket, mint azokat a csücsörítös, ,,édesemm:$'' stílusú tiniízéket, azokkal valahogy el lehetett rendesen beszélgetni, mert nem játszották meg ennyire magukat és nem voltak ennyire rafináltak, lehet hogy ,,babam:$''-oztak, de nem játszották annyira meg magukat, nem voltak ilyen betanult szlogenjeik meg szavak az édesem meg a lávcsín kívül.

Az ilyenekkel én egyáltalán nem vagyok jóban, mindig megvetö szemekkel néznek rám, olyan ítélkezöen, vagy le tojnak, ami azt jelenti szerintem, hogy annyira ronda/gusztustalan vagyok a szemükben, hogy gondolják nem vagyok vetélytárs.

Én egyszerüen nem tudok ilyen lenni.

Pedig szeretnék.

Pontosabban szólva nem ilyen szeretnék annyira lenni, hanem hogy elfogadjanak. Hogy én az emberek szemében ne egy lúzer kövér ,,próbálkozó'' kiscsaj legyek, hanem egy tiptop, csini, szép lány.

Mit tegyek? Utánozzam öket, vagy a saját stílusommal próbáljak érvényesülni? Nektek mi a véleményetek az ilyenekröl?



2017. ápr. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szürke, buta tömeg.

Ők szerintük mind egyediek, pedig nem.

Hidd el, koppani fognak.

Legyél önmagad, NE legyél olyan, mint ők!

2017. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmiképp se utánozd őket. Tarts ki a saját stílusod (persze inspirálódni azért lehet), véleményed, nézőpontod mellett, higgy önmagadban. Ez most iylen divatféle, elmúlik egyszer... Ne az ő társaságukat keresd, ne vágyj az elismerésükre. Ha nem akarnak téged, te se akard őket, ne légy szánalmas. Minden jót!
2017. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!;))
2017. ápr. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!