Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány, akiről olyan...

Van egy lány, akiről olyan dolgokat mondtam, mielőtt megismertem, amit megbántam már. Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nem mástól hallaná vissza. Őszintén akarom. Érdemes átbeszélnem vele?
2016. dec. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, magadnak csinálnád a problémát. Talán nem hallja vissza, talán nem hiszi el, ha mégis.
2016. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el neki jobb ha tőled tudja meg. Kezd avval hogy sokkal másabb mint amilyennek hitted és mondd meg neki hogy régen beszéltetek róla xy vel de már nagyon sajnálod hogy ilyeneket mondtál. Ebből még pozitívat is faraghatsz.
2016. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a második válaszolóra hallgatok, mert tényleg így a legegyenesebb. Jó a kapcsolatunk és közben hátulról nehogy mástól hallja vissza, mert az nagyon ciki. Így a legjobb a lelkiismeretemnek. Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek.
2016. dec. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!