Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha össze szeretnék hozni egy...

Ha össze szeretnék hozni egy 'socially awkward' sörözést a körúton, vajon mennyi érdeklődő lenne rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkodtam, hogy mennyi embert érdekelhetne egy olyan esemény, ahol csak úgy összeülhetnének egy pohár bármire a körúton, vagy valahol Pesten olyan emberek, akik nehezen találják meg a helyüket egy új társaságban. A dolog csattanóját pont ez adhatná, hogy az adott társaság mindenkinek új lenne, mivel előzetesen legfeljebb online beszéltek.

A 'socially awkward' viszont tényleg nem jelent többet, mint olyan embereket, akik szoronganak, ha új társaságba kerülnek, szóval nem súlyos mentális betegekre, vagy munkanélküliekre, drogosokra gondoltam.

Humoros, értelmes, életvidám emberek is kerülhetnek olyan helyzetbe, hogy egyszerűen az egyetem vagy a gimi végeztével megszűnik a társaságuk, és nem tudnak beilleszkedni egy újba, ilyenkor pedig olyan érzés, mintha az ember sehol nem találná a helyét. Ennek a megoldására lenne hivatott egy ilyen esemény, meg persze megnevettetni egymást, sztorizgatni, és rájönni, hogy bizony elég értékes emberek is rejtegethetik magukat a négy fal között. :)


Mekkora 'tömegre' számíthatnék?



2017. ápr. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi van az ilyen emberekből mint a kínai, viszont akik szoronganak valamitől, félnek, akár pókok, akár emberek, gyakran arra jutnak, hogy igyekszenek elkerülni az ilyen helyzeteket, nehezen nyílnak meg. Így a találkozóra sem hiszem, hogy olyan hűde sokan elmennének ezek közül.
2017. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pesten lesz szóval 1 fő minusz =/

Sok sikert hátha összejön egy jó csapat!

2017. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennék szívesen ha nem laknék 200km-re, de hajrá
2017. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a gond ezzel, hogy egy negatív élményt alapul véve akarsz embereket összehozni..


kb mintha alkoholistákat hívnál találkozni, lehet jó lenne megbeszélniük a problémákat, de utána sztem unalmassá válna hamar

2017. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

'socially awkward'


Édes fasssszom... Hadd találjam ki, te ilyen felvágós ,,értelmiségi" vagy, mi?

2017. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék szívesen, de úgy látom, lehet, hogy ketten lennénk XD :D
2017. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig úgy néz ki, igen, mivel Pesten lenne a dolog. :)


Nem tartom magam felvágósnak vagy értelmiséginek, egyetemet végeztem.

2017. júl. 13. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen esetleg engem is érdekelne. Nagyon szimpatikusak az ilyen kezdeményezések. Pest éppen nekem sem a szomszédban van (80km), de elég sűrűn járok fel.
2017. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!