Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdésem nem bántó szándékú,...

A kérdésem nem bántó szándékú, csupán érdeklődő. Nem lenne egyszerűbb mások megalázása, rossz hírét keltése és ok nélküli verbális, lelki bántalmazása helyett inkább tenni azért valamit, hogy a ti életetek is jobb legyen?

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban az irigy emberekhez szól,de más véleményét is szívesen meghallgatom.Az az igazság,hogy a kérdés nem velem kapcsolatban merült fel bennem,hanem úgy általánosságban véve.Az irigység senkinek semmit jót nem hozhat.Én legalábbis nem tudom elképzelni,hogy egy negatív érzelem pozitívan hasson bárkire is.
2016. jún. 4. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mások megalázása sokkal, könnyebb ettől elégül ki a kicsinyes lelki világuk :D
2016. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

De.


Viszont az ilyen emberek nem szeretnek tenni semmit azért, hogy jobb legyen az életük.

2016. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meglehet,viszont éppen ezért vagyok boldog,hogy én nem tartozom közéjük.Valahogy boldogabb az életem,ha csak a saját életemmel foglalkozom. :P
2016. jún. 4. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindenkinek boldogabbnak kellene lennie,hogyha a saját életével foglalkozik,csak lehet félnek a saját életükkel foglalkozni.
2016. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de..
2016. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!