Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem taszítanak az...

Csak engem taszítanak az ilyen nagyobb létszámú társasági események?

Figyelt kérdés

Sok embert látok facebookon,hogy feltesznek olyan képeket,hogy összegyűlik vagy 10-15 ember,és beszélnek a nagy semmiről,meg úgy igazán az egyén nem nagyon tud kibontakozni,mert nem jut neki elég idő.


Aztán nyomatják fel a képeket facebookra,hogy ők mekkora társasági emberek:)


Én sokkal jobban szeretek 2-esben vagy max 3-4-esben beszélgetni emberekkel,mert ott értelmes dolgokról lehet beszélgetni,bensőségesen.

De amikor ilyen tucatnyi ember összegyűlik,akkor ott mindenki másmilyen,szerintem butul az összkép.


2017. ápr. 28. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak téged.

Meg én alapból csendesebb vagyok, és tudod mikor jutnék szóhoz egy ilyen "kis" 10-15 fős találkozón.

2017. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irtozom az ilyen osszejovetelektol! Szohoz sem jutok ilyenkor, es felszínes mindenki.
2017. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!