Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha lenne rendezve mondjuk...

Ha lenne rendezve mondjuk Budapesten vagy több nagyobb városban is nyilvános párnacsata, ti elmennétek rá?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nagyobb városokban pl. Debrecen, Szeged, Miskolc, Pécs, Győr és Budapest szervezne havonta 1 párnacsatát, vagy legyen akár paradicsom csata, elmennétek rá? :D


Korotokat és nemeteket is írjátok a válaszhoz!


2016. júl. 29. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

A paradicsom csatát pedig iszonyat nagy baromságnak.. Én (meg még egy jó páran) például tökre örülnék, hogyha megkaphatnám azokat a paradicsomokat ingyen, amiket ti ok nélkül szétdobáltok, majd nem kis pénzek árán feltakarítotok. Oké, kell a szórakozás, nem vagyok befásult csicska, de ennek tényleg semmi értelme.

2016. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MZ.per.X ***** válasza:
Budapesten minden évben rendeznek párnacsatát, én 2012 körül voltam, elég jó buli. Paradicsom csata sem lehet rossz, gyerekként király volt mikor tonnányi paradicsomot taposhattunk és dobálhattuk egymást, Spanyolországban meg évente rendezik.
2016. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok autista, hogy élvezzem az ilyeneket.


28/F

2016. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem mennék el rá mert nekem az egyik barátnőm volt és annyira heves lett a párnacsata hogy betörték az orrát és felrepedt a szemöldöke is... egy nagy darab állat párna helyett az öklével verte arcon.. mai napig rejtély hogy miért...
2016. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

A paradicsomot nem pazarolnám erre, inkább megenném. :)

De a párnacsata jól hangzik. Persze normálisan, egymásra vigyázva, nem túl durván. :D


18/L

2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Párna igen, paradicsom nem:D


19F

2016. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Paradicsommal hülyeség és pazarlás.

Párnával imádnám.

https://www.youtube.com/watch?v=IeS5IU4Odus

Éppenséggel ezt megpróbáltuk leutánozni suliban és elég érdekes reakciókat kaptunk. Pedig én nem is dobtam az emberhez hanem kezébe adtam és megkérdeztem jön-e egy párnacsatát. Ha nem akkor nem erőltettem. Az emberek nagy része hülyének nézett.

2016. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam még, de valahogy úgy tudnám elképzelni az ilyen tömeges párnacsatát, hogy azért egy idő után elég hevessé válhat a küzdelem. Kb. olyan lehet már a végére, mint pogózni egy koncerten. Úgyhogy nem biztos, hogy kipróbálnám.
2016. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Paradicsommal? Az nagyon hülye ötlet.

Párnacsata? Felőlem legyen, de amúgy sem mozdulok ki ilyenekre, tehát nem mennék el.

2016. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!