Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire jó az ha facebookon csak...

Mire jó az ha facebookon csak én látom az ismerőseimet? Milyen megfontolásból állítja valaki be úgy, hogy csak a közös ismerőseinket mutassa?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Gondlom nem szeretné, hogy vadidegen esetleg bejelöljék, vagy egyszerűen nem kíváncsi rájuk, csak azokra, akiket tényleg ismer.
2017. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A facebooknak nem az a lényege hogy menőzzünk azzal hogy mennyi ismerősünk van.
2017. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent csak az ismerőseim látnak, ezt is. Annyi megfontolás volt mögötte, hogy nem tartozik minden mindenkire, így az sem, hogy kiket ismerek, kikkel járok össze.
2017. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
adatvédelmi szempontból is jobb, ha nem látja mindenki.
2017. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért jó,ha mások látják az ismerőseimet?
2017. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden infót a legminimálisabb szinten szeretnék csak megmutatni magamról. Ez is hozzátartozik.
2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan, vagy mind nem értettétek kérdést.

Ez pedig, miért csak személy s senki más, avag ha te ismerőse vagy egy ilyennek, akkor csak közös ismerőt látsz, más embert nem.


Nekem is ilyen. Többféle ismerősöm van, nem részletezem. Nem szeretném, észleljék egymást általam, sok ok miatt, mindnél más okok.

2017. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!