Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek ismét társasági...

Hogyan legyek ismét társasági ember és humoros?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé savanyú ember vagyok úgy érzem. És ennek az az oka, hogy nem igazán izgat, hogy más ember mit gondol vagy mondd, mert olyan jelentéktelennek tartom. Még a baráti körömben is. Ha beszélgetek valakivel valamiről, meghallgatom, de nem tudok hozzá fűzni semmit. Illetve tudnék, vannak saját gondolataim a témáról, viszont inkább magamban tartom és nem nyilvánítom ki. Nincs kedvem utána megmagyarázni, hogy miért is gondolom ezt.

Régebben elég társasági ember voltam. Mindig kikérték a barátaim, közeli ismerőseim a véleményem és örömmel válaszoltam is. Hosszasan el tudtam beszélgetni másokkal elég széles témakörben. Emellett mások viccesnek tartottak és én is magam. Nem sűrűn poénkodtam, de ha igen, akkor az a sírva röhögős poén volt.

Most semmi...

Történtek negatív dolgok az életemben, talán több is, mint mások életében. Az elmúlt pár évem pedig stresszes volt. Most jutottam el odáig, hogy önmagamat megpróbáljam összerakni. Ötlet? Tanács?



2017. máj. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Tiszta én.. Sajna tanácsot nem tudok adni de én most dettó így érzem magam.

Remélem valaki tud hasznos választ adni mert engem is érdekelne..

2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem (bár nem vagyok szakértő..) ez rajtad múlik. Természetes, hogy amikor stresszes vagy, akkor nincsen kedved cseverészni, meg viccelődni. Ha beszélsz valakivel, nézd magadat egy kicsit kívülről. Hogy hogyan kellene reagálnod, ha már van lehetőséged rá. Légy türelmesebb mind másokkal, mind magaddal, nem fogsz ezután a válasz után egyből visszaállni a régi stílusodba. Ne erőltesd a poénjaidat, csak ha tényleg olyannak találod, amit az a néhány évvel ezelőtti te biztosan elsütött volna. Oszd meg a gondolataidat, ha meg szeretnéd osztani, ez tőled függ. Mindenesetre sok szerencsét a magadra találásra! :)
2017. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!