Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem vagyok egy társasági...

Ha nem vagyok egy társasági ember, nem bulizok, hogy bírnám az egyetemi, kollégista (! ) életet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy társasági ember.Nehezen barátkozok,nehezek nyílok meg másoknak.Egy csendes,visszahúzódó gyerek vagyok.Bulizni nem járok.Igazából soha nem voltam még egy buliban sem..De nem is kívánok menni.A pénzt is sajnálom rá.Alkoholt sem iszom.A középsuliban is sosem vettem részt az osztálybulikon vagy rendezvényeken.A szalagavatón sem táncoltam.Egyedül a gólyaavató,ahov bementem 9.-ben,de azt is hülyeségnek tartottam.De gondolom egyetemen ezt jobban elvárják.Ott nem lehet kihúzni magunkat az ilyenek alól,pláne ha kollégista az ember.Igaz?

De nem vagyok kocka és nem ülök itthon egész nap



2017. ápr. 16. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Valószínű az otthoni környezeted miatt lettél begubózva, nos, ezt gyökeresen megfordítja a kollégiumi élet.

Azoknak ez nem jó, akik nagyon belekényelmesedtek az otthon melegébe, de tapasztalatszerzésnek, tanulásnak, felkészülésre az élethez tökéletes, ha élni akarsz majd rendesen.

2017. ápr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Add önmagad. Alapból senki sem antiszociális, csak olyan körülmények áldozata, hogy ezt meséli be magának.


Lesznek ott jófej emberek, nem kell neked minden másnap részegnek lenned.

2017. ápr. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek a kollégiumban olyanok is bőven mint te, de persze a közösségi élet kicsit nagyobb türelmet kíván majd részedről.
2017. ápr. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
39%

Én is örök visszahúzódó voltam/vagyok.


Középsuliban egyszer voltam "bulizni", akkor sem éreztem jól magam a közegben. Szalagavató is igazi kényszer nyűg volt, a hátam közepére nem kívántam az egészet.


Az egyetem viszont teljesen más volt.


Ott már alapból nagyjából veled egy gondolkodási szinten lévő emberekkel találkozol. Azt vettem észre hogy kevésbé számít a külső is.


Amúgy akármennyire nem vagy ivós, bulizós kihúzni nem szabad magad a társasági életből. Ugyanúgy menj el, nekem például volt 1-2 söröző haverom, a társaság mikor már "bemelegített" és mentek tovább bulizni mi maradtunk és dumáltunk egy sör mellett.


Már csak azért is érdemes elmenni, mert akkor megtalálod a magadhoz hasonló embereket, míg a szobában gubbasztva nem.

2017. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem bulizol (hála istennek!) nem azt jelenti,hogy nem vagy társasági ember!!! A társasági élet nem a bulizásból áll, hanem a hangverseny-, színház-látogatásból, a családi és egyéb társas összejövetelekből stb., amit manapság kezdenek elfelejteni az emberek, a családok.Örülj neki,hogy nem veszel részt ilyen üres bulizásokban!! Barátnő
2017. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőd biztos van, járjál vele el különböző értékes programokra.
2017. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs barátnőm.Sajnos még nem volt.

Persze,az ilyen kulturált szórakozás,mint a színház,mozi jó dolog.De hol találok olyan fiatalokat,akiket nem a bulizás,a pia,a hangoskodás érdekel?

2017. ápr. 17. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Jót fog tenni neked a kolesz haver :D
2017. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én csak nyugton akarok lenni.Minden időt a magam fejlesztésére akarom fordítani,nem a bulizásra
2017. ápr. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!