Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telefonbetyárkodásért fel...

Telefonbetyárkodásért fel lehet-e jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
Osztálytársakkal kicsit viccelődtünk. Felhívtunk egy csajt, majd megkérdeztük viccből mit vállal ( Amúgy prosti.... ), majd letette, visszahívtuk, és belemondtuk neki nem ordítva, kicsit hangosabban, hogy Miért tetted le bátyának... Ő azt írta, hogy nem tudom ki ő stb. meg tudjam hogy kivel szórakozok... írtam neki a címemet, azt mondta a rendőrség megtalál majd. Kértem már tőle bocsánatot SMS-be, de semmi. Tényleg fel lehet jelenteni?
2017. máj. 5. 18:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Elvileg zaklatásért feljelenthet.De ezt bizonyítani kell és ez nem szokott menni.A rendőrség egyébként is túlterhelt nem foglalkozik ilyen pitiáner ügyekkel.Nem kell megijedni csak ijesztget
2017. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak egy hülye piсsa :) bár én azt az egyet nem értem, hogy miért írtad le a saját címedet.

Jah, és ha keresne valaki az nem rendőr lesz, hanem egy kopasz gengszter, de meg is érdemelnéd amennyire hülye vagy, hogy le írod a saját címed sms-be:D

Isten barma :D

2017. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Haord2017 ***** válasza:
ennyiert nem fog feljelenteni, ki is rohognek a rendorsegen, ha ejjel nappal zaklatnad akkor mar feljelenthetne de igy nem.
2017. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Haord2017 ***** válasza:
am ezt en se ertem, tenyleg megadtad a cimed neki?? ha igen miert?? ha nagyon ki akar cseszni veled lehet odakuld valakit de ha van egy kis esze a csajnak nem csinal semmit hisz nem akarhat bajt maguknak, de nem ertem minek adtad meg.
2017. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ideges lettem kicsit, hogy tényleg lehet-e ilyet csinálni, és rosszul írtam. Nem az én címemet adtam meg, osztálytársam adta meg a sajátját, ugyanis hol én, hol pedig ő írt neki :D . És köszönöm a segítségeteket D:
2017. máj. 5. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mostanra már a strcije bizonyára megtalálta a cimborádat. Megvagytok még?
2017. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!