Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szomszéd fel tud engem...

A szomszéd fel tud engem jelenteni azért, mert a saját kertemben cigizek?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy a drága szomszéd mindenbe beleköt, kezdve a kerti sütögetéstől addig, hogy hogyan parkolunk (szabályosan) a kocsinkkal.. engem azzal zaklat állandóan, hogy "zavarja őt a cigifüst".. na ezt megelőzve egy kicsit arrébb cigizek, de még így is reklamál.. az érdekelne, hogy tehet-e ez ellen jogilag? állítólag a lánya "allergiás a cigifüstre", de ő azt is kitalálta már, hogy én állítólag "füvet szívok".. szóval nagyon szeret mindent kitalálni... és mellesleg nem azzal fogom a problémát kiküszöbölni, hogy leszokok róla, mert elvégre az én tüdőm, én pénzemet füstölöm el a semmibe, stb., és nehogy már a saját tulajdon kertemben ne cigizzek.. (mást nem zavar..)

a válaszokat előre is köszönöm :)



2015. júl. 31. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Na te is kifogtad. Szerintem ha bemegy egyáltalán a rendőrségre akkor a rendőrök elküldik a csába aztán két órát fetrengve röhögnek majd.
2015. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
nem, de te is jobban jársz ha leteszed a cigit
2015. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet megpróbálnám megszopatni és elhitetni vele hogy óriási kannabiszültetvényem van otthon.
2015. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Crisopher ***** válasza:
Nem tud feljelenteni.
2015. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Azért tényleg elég szar lehet, ha a cigifüst bemegy a nemdohányzók otthonába.
2015. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szarnak szar, de hát ez van, tolerálni kéne a másikat, ő róluk inkább nem mondok semmit, ezek azt várják el hogy mindenki kussoljon és a kertbe véletlenül se menjen ki senki :D
2015. júl. 31. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Jó, azért ne már hogy a saját kertjében ne gyújthasson rá az ember, álljunk már meg egy pillanatra!
2015. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a cigifüstöt, de eszembe se jut szólni érte.

Inkább saját telken ültetnék sövényt.

2015. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még kérdésnek is vicc! Ilyen hülyeséget, hogy lehet kérdezni?! Kinek mi köze hozzá hacsak nem direkt az ablakon át befújod hozzá a cigi füstöt! Még azért sem szólhatok, hogy közvetlen a kerítésem mellett van a kemencéje és ha begyújt /és elég sűrűn / a füst ellepi az udvaromat. Akkor aztán ki sem mehetünk nemhogy még szellőztessek!
2015. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem a szomszédoddal nincs teljesen rendben.


egyértelmű hogy a saját házadban , kertedben azt csinálsz amit akarsz, neki meg nincs hozzá semmi köze

2015. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!