Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem kicsit depisnek...

Miért érzem kicsit depisnek magam?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A suliban nincs barátnőm, nem nagyon szimpatikusak, nem hiszem hogy kijönnék velük! Van egy legjobb barátnőm aki már 6 éve a legjobb barátnőm, de nagyon ritkán találkozok vele és sokszor hiányzik, meg előfordul hogy nem válaszol az üzeneteimre ami rosszul esik néha. És azért vagyok kicsit depis, (vagyis úgy érzem) mert nincsenek barátnőim (csak egy, aki "úgy-ahogy" az) a suliban egész nap egyedül vagyok, én meg nem szeretek kezdeményezni mert nincs hozzá önbizalmam, mert nem szeretem magam tulajdonképpen.. Itthon pedig anyukám nem nagyon ér rá hogy így velem legyen, a tesómmal meg nem jővök ki mindig jól (vagyis csak a veszekedés megy). Több barátnőt szeretnék, de előbb jó lenne ha magamat elfogadnám, amit már rég óta próbálok de nem megy. Itthon meg csak egyedül a szobámban vagy tanulnom kell, vagy nézek filmet vagy ilyesmi, de sokszor egyedül vagyok.. Mondjuk a barátkozásnál meg attól tartok hogy az illető mondjuk nem akar, vagy nem vagyok neki szimpi (szóval mindig csak negatív dolgok vannak bennem). Ezen lehetne segíteni? Vagy ezen csak az idő segíthet? Pszihológushoz nem szeretnék menni :S 12\L

2017. máj. 8. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy^^

Ne légy ilyen szigorú önmagaddal szemben, az nem jó ._.

Ha gondolod, én szívesen barátkozok veled:D 15L

2017. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Egy cipőben járunk. 17/f
2017. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem hosszú évek után most taszítottak ki egy hármas barátságból és fingom sincs hogy mihez kezdjek. Szóval átérzem.

17/L

2017. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó hogy nem én vagyok csak így ezzel a dologgal, de én arra voltam kíváncsi hogy hogyan lehet ezen segíteni S: Valaki mondana tippeket?
2017. máj. 10. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk rá tippeket, akkor már rég megosztottuk volna veled és nem a szánalmas életünkön siránkoznánk. :D
2017. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jahh...ok értem :S
2017. máj. 10. 22:06
 7/8 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Én addig próbálkozok, amíg valaki olyat találok, aki 'passzol hozzám'. Többieket meg leszrom :D
2017. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, és a világ visszamosolyog rád!

Mindenkire kritikusan tekintesz, ez elriasztó. Mielőtt ítélkezel, gondolj arra, hogy önmagad sem vagy tökéletes. Egyikünk sem az.

Bízzál osztálytársnőidben, mosolyogj, mert a búval bélelt embereket senki sem kedveli. Ha visszahúzódsz, nem húzódnak hozzád. Legyél kedves. Kezdd úgy, hogy beviszel az osztályba egy zacskó pralinét, és kínáld társaidat.

2018. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!