Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért értem félre a baráti...

Miért értem félre a baráti közeledéseket avagy miért hiszem azt, hogy tetszem mindenkinek a körülöttem lévő ellenkező nemből? 18/L (Leírásban bővebben)

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fog hangzani, de ezt sajnos nem tudom rendesen megfogalmazni. A helyzet az, hogy sokszor érzem azt, hogy tetszem az ellenkező nemnek a környezetemben ami persze nem abnormális dolog sőt normális, de ellenben azaz egyetlen gebasz, hogy minden fiúnál/"férfinál" akit megismerek jön egy ilyen érzet, ha esetleg valaki kedvesebb velem mint az átlag, gondolok itt olyanokra, hogy figyel rám, nevet a vicceimen, szeretne velem beszélgetni, többnyire keresi a társaságom avagy csak egyszer találkozik a tekintetünk már azt hiszem kedvel engem és nem csak barátkozni akar. Ez miért van? Nem tartom magam egoistának, sőt a külsőmmel nem is vagyok megelégedve és nem is hiszem azt, hogy szép lennék vagy bármi ilyen, de valahogy mindig jön egy ilyen érzet, ha valakinél feltűnik az, hogy egy kicsit "törődik velem". Félre érteném a baráti közeledéseket vagy egyszerűen a 18 életévem alatti "magányosság" hiteti el/mondatja velem ezeket a dolgokat? (+info nem volt még párkapcsolatom, sem ilyen randiszerűség dolgaim lehet ezért vagyok butácska a témában)

A válaszokat előre is köszönöm. ^^ Bármi féle meglátás rohadt sokat segítene.



2017. máj. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az egyedül lét és a tapasztalatlanság, én fiuban voltam így hogy nagyon zavarban voltam ha az ellenkező nem beszélt hozzám, vagy logtunk meg ilyenek. Nem tudtam sose megállapítani magamrol hogy jó ,,pasi" vagyok e vagy sem, néha nagyon rondának éreztem magam néha meg egész kellemesnek. Nem is ez a lényeg, ez mérséklődni fog az első kapcsolat után, aztán szépen egyre jobban. De amugy nagyon sok ember manapság nagyon közel viszi egymáshoz a flörtöt a hülyülést és a húzást, nem egyszerű emg mondani mi micsoda. Meg persze a kapcsolatra való rágörcsölés, az első dolgok amik vele járnak, az hogy van valakid szintén csak ráparáztat a dolgokra. Annyit tehetsz hogy kedves vagy az emberekkel és nem gondolsz ilyenekre hogy tetszel nekik, addig amig tényleg eggyértelmű jeleket nem adnak. Addig csak havernak tekintsd olyan havernak akinek nincs neme csak jól kijöttök, amugy gondolom nincs nagyon eseted hanem max olyan ami végképp nem jön be egy emberen. Szoval hatalmas szórásban jönnek be nagyon különböző fiuk esetleg? A külsödet meg meg kell tanulnod szeretni mert csak így lehetsz tényleg boldog és felszabadult. A végére annyit hogy annyiban nem tévedsz hogy biztos rengeteg srácnak tetszel csak nem mernek közeledni tényezők miatt ami emberenként eltérő lehet. De ugye közel a határ a dolgok között pláne manapság. f/23
2017. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod. ^^ Másodszor a fiús kérdésed nem pontosan értem. Úgy gondolod, hogy nincs konkrét ideálom pasik terén csak mindenkiben van valami ami megtud fogni és ez alapján tetszik avagy sem?
2017. máj. 9. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a lányokkal


Nem tulajdonítok neki nagy dolgot. De ha valaki nagyon kedves velem, azt szívesen viszonzom, és jól esik :)

Ha meg van szikra-vonzalom köztünk, az azért leesik végül, hogy valós-e v csak képzelem... idő eldönti.

2017. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24f
2017. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor legalább te feltudod ismerni a helyzetet idővel, sajnos ez nekem még nem jött össze.
2017. máj. 10. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális -e még én is igy vagyok 4o éves nö létemre.Irhatsz priviben is ha van valami.
2017. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!