Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen legyek, hogy mindenkine...

Milyen legyek, hogy mindenkinek "Jó" legyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 15-évben divat szó lett a flegma szó használata,és már mindenkire ezt az idegen,és már elcsépelt jelzőt alkalmazzák,aki higgadt,nem húzza fel magát minden apróságon.De máskor meg azt mondják,hogy nyugi ne húzzam fel magamat,és ne foglalkozzak semmivel,vagyis tegyek magasról mindenre. Van egy kolléganőm,aki szerint én mindig flegma vagyok. Ő meg unalmas,és szőke,és együgyű. Amikor beszédes vagyok akkor az a bajuk egyes kollégáimnak hogy ne pörögjek már annyit,de ha nem szólok semmit,csak éppen annyit amennyit nagyon muszáj,akkor meg az a bajuk.Meg is mondtam a szöszi kolléga nőmnek,hogy az egészségügyben nem lehet minden bajt,tragédiát magunkkal haza vinni,mert akkor meg örülnénk. Én már több mint 10-éve egészségügyben dolgozok,és nagyon sok mindent láttam,és tapasztaltam. Jól is néznék ki,ha minden eset után kiborulnék. Ha higgadt,és nyugodt vagyok,és egyszerűen,és határozottan válaszolok,és nem lóhalom bele magam minden jelentéktelen dologba,akkor flegma vagyok,egyesek szerint. Máskor amikor meg foglalkozom bizonyos dolgokkal,akkor meg azt mondják,hogy nyugodjak meg,és ne idegesítsem magamat fel minden apróságon. De én inkább leszek flegma,minthogy szélütést kapjak.

#vagy majrés?
2015. ápr. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a problémát. Próbálj jól teljesíteni a munkahelyen a legélvezhetőbb módon. Szerintem ez a legoptimálisabb út.
2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyel önmagad! (Nem masoknak megfelelni akarassal.)

Emberseggel es emberi erzeseidet felvallalva.

2015. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tojd le mit mond a nő.

Máskülönben meg kicsit magyarul is meg kéne tanulni, 1 percet azon töprengetem, minek "örülnél meg", ha ilyen kollégád van, aztán rájöttem, hogy te a megőrülésre gondolsz. A "lóhalom" meg gondolom lovallom akart volna lenni.

2015. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!