Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan jelentkezzek be körmösh...

Hogyan jelentkezzek be körmöshöz? Hogyan illik?

Figyelt kérdés
Teljesen pánikban vagyok xD hogyan kell írni egy körmösnek időpontért? Ha még nem voltam nála!

2017. máj. 11. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Édes Istenem. Hogy lehet valaki ennyire eletkeptelen??? Ha ennyire nem megy segitek. Koszonessel kell kezdeni. Majd megkerdezed a szeme szinet, elmagyarazod neki az atomfizika rejtelmeit, megmosod a labad es kersz 1 kib@.szott idopontot.
2017. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés ugye nem komoly??
2017. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen komoly... az elozo kormosom lebunkozott, amiert ugy jelentkeztem be hozza, hogy: Szia, szeretnék hozzád járni körmözni, van rá lehetőség? :) ha igen időpontot tudunk megbeszélni? :) előre is köszi :)
2017. máj. 11. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mondjuk írhattad volna hamarabb is, mielőtt leéletképteleneznek XD De amúgy nem tudom, mi a bunkó abban, amit az előzőnek írtál o_O Vagy esetleg idősebb volt és az lehetett a baja, hogy letegezted, nem tudom..

De a másik körmösnek nyugodtan írhatod ezt, max ha ő se olyan fiatal, írd át magázódós formába.

2017. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én idősebb vagyok nála, szóval az kizárt :((
2017. máj. 11. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Segítek:


Köszönsz (ha úgy érzed, tegezheted, tegezd), mondod, hogy ebben és ebben az időben szeretnél menni hozzá, és megkérdezed, mikorra tudna időpontot adni. Elköszönsz, aláírsz.


Én így tenném:


Tisztelt műkörmös/keresztnév,

szeretnék időpontot kérni május 15. és május 22. közötti időre. Kérem, mondja meg, melyik nap és hány óra megfelelő. (Ha van konkrét elképzelésed, írd azt természetesen, aztán megbeszéled vele, neki jó-e) A válaszát köszönöm.


Üdvözlettel,

A Te Neved


Nehéz volt? Tessék gondolkozni. Ugyanúgy kell, mint élőszóban, csak egy levélnek megvannak a formai követelményei.


(Egyébként az írásod alapján tizenötnek sem tűnsz. A körmösöd tizennégy éves volt korábban?)

2017. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Az a lényeg, hogy azt ne írd bele hogy "a körmösöm nem tudott időpontot adni, szóval tudnál vállalni jövőhét kedden délután négy óra 39 perckor és meddig fog tartani meg mennyibe fog kerülni, tudsz ilyet *kép csatolva*?" - mert szerintem ekkor el fog küldeni ha van egy kis önérzete. Ha ezeket kihagyod, sikered lesz :D

Szívesen veszik (vesszük) ha emberhez méltó kérést tudsz megfogalmazni, és nem háborodsz fel ha fizetni kell a szolgáltatásért. Az előző válasz tartalmi elemei tökéletesek, pl. :D

2019. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!