Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baratkereso oldal letezik?

Baratkereso oldal letezik?

Figyelt kérdés
Amiota elkoltoztem, sajnos nincs senki aki ertelmes es lehet vele normalisan beszelgetni... Tudtok esetleg olyan oldalt ahol bartokat lehet talalni? Mint a tarskeresok, csak baratsaghoz.

2017. máj. 12. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Néhány társkeresőn direkt van ilyen opció, hogy "barátság" (ugyanott, ahol be lehet állítani, hogy komoly kapcsolatot vagy mit keresel), nézz utána. Facebook csoportokban szintén lehet ismerkedni barátság céllal is. Illetve, ha nem fontos hogy élőben is találkozzatok, akkor lehet levelezőtársakat is keresni, akár magyart (nem tudom, van-e ilyen oldal), akár külföldit (ilyen viszont több is van). Esetleg kiírhatsz itt is kérdést, hogy valaki akar-e barátkozni.

Fontos: attól, hogy kiírod hogy kizárólag barátokat keresel, attól még lehet hogy betalálnak néhányan akik egyből többet akarnak (főleg ha lány vagy). Ne vegye el a kedved, új embereket megismerni mindig jó!

2017. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
létezik, éppen ezen a néven, de oda ne regisztrálj, mert teljesen halott, csak csalók és prostituáltak írkálnak néha a tagokra, gondolom, ez nem hiányzik neked
2017. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ide mar probaltam ilyen jellegü kerdest kiirni (mar kettot is) de az adminok mindig toroltek sajnos...
2017. máj. 12. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, régebben sokan társkeresőnek használták a GYIK-et, azért törölnek minden olyan jellegű kérdést... talán még megoldás lehet, ha itt olvasgatva a szimpatikus válaszolóknak küldesz egy PM-t.
2017. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan :)
2017. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha szeretnél:) Amíg van időm, szívesen beszélgetek!

L

2017. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátkereső oldal: gyakorikerdesek.hu

"Viccet" félretéve én is szívesen beszélgetek bárkivel nemtől függetlenül, bár ide ritkán járok fel, ezért pl pm-ben meg tudom adni az email címem bárkinek aki szívesen barátkozna.

2017. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!