Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az Instagramom...

Mi a véleményed az Instagramomról?

Figyelt kérdés

A kérdés talán nem is az, amit igazán tudni szeretnék. Inkább az érdekelne, hogy kiváltanak-e valamilyen érzést belőled a képeim és ha igen, milyet. 14 éves lány vagyok, mindet egy Samsung Galaxy Ace 3-mal fotóztam, így ne várjatok nagy minőséget vagy alapos utómunkát.:DD Nem fotós szeretnék lenni, így az nem is érdekel annyira, hogy éppen melyik képen mit lehetne javítani. Sokkal inkább szeretném, ha mások is élveznék valamennyire általuk azokat a sétákat, amelyek során készültek.:)

Szóval kérlek, ha már idetévedtél, segíts nekem a kérdés megválaszolásával.:)

[link]



2017. ápr. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett. Érzést nem nagyon váltott ki bennem, talán egy valami, de azt nem írom ide le :D
2017. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, köszönöm.:DD De miért is nem írod le? Most kíváncsivá tettél és ez határozottan rossz :D
2017. ápr. 1. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Benned milyen érzést váltanak ki ezek a képek?:)
2017. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Relatív. Legtöbbről az adott nap vagy hét, így például a kerítéses-naplementésről az, hogy késett a busz 6 percet és unatkoztam.:D Az utóbbi kettő nekem egyszerűen pozitív, mert örülök a tavasznak.:D

Amikor látom, hogy egyes képeimet 10-20, vagy akár többen kedvelik, nagyon jó érzés, mert ilyenkor remélem, hogy legalább egyrészüknek tényleg tetszik (épp ezért nem írom a hashtag-ekhez a "like4like"-ot).

De nekem ez csak hobbi fog maradni mindig is, nem ebben látom a jövőmet, szóval ha itt sok negatív kritikát fogok kapni, szerintem hagyom is, mert ráment már néhány GB tárhely a telefonomon.:DD

2017. ápr. 1. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a képek, de addig csináld amig élvezed :D Ne hogy csak úgy elhasználd azokat "dzsidzsa bájtokat" :D
2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek a képeid, pláne az utolsó kettő. :) 16L
2017. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szuper képek, szerintem ne hagyd abba! :)
2017. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek nagyon a képeid, egyszerűek, de szépek. Ráadásul bennem régebbi jó élményeket is felidézett néhány közülük. Azok a képek, ahol az égboltot is tisztán és napsütéssel lehet látni, a szabadság érzését keltették fel bennem. Gratulálok, ügyes vagy! :)
2017. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek. Eleve imádom a természetet, meg mindent, ami hozzá kapcsolódik, én is szoktam fotózni szabadidőmben, hobbiként. :) Nekem az "egyszerű, és természetes" ugrik be róluk.
2017. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Igazán nem számítottam ilyenekre, azt hittem, csak számomra van (szinte?) mindben valami, ami tetszik vagy egyszerűen csak jó.:)

Akinek van még bármi hozzáfűznivalója, kérem írja le, mert kíváncsi vagyok.:D

2017. ápr. 2. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!