Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A testéverem szomorú lesz, ha...

A testéverem szomorú lesz, ha el kell mennie valahova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tesóm 14 éves, és jár kajakozni lassan 6 éve. Utóbbi időben semmi kedve sincs elmenni az edzésekre. Ezért anya kitalálta, hogy beiratja egy delutáni foglalkozásra. Ez a foglalkozás annyiból áll, hogy a számitógépen egy program segítségevel animációs játékokat készítenek... legalábbis én így értelmeztem. Na de a lényeg: tesóm rosszul érzi magát ha el kell menni itthonról. A foglalkozásokon nem érzi jól magát pedig az elején tetszett neki. Nem tudom mit tehetnék. Reméltem, hogy ez a programozás tetszeni fog neki,de ez sem sikerült.

Valaki el tudná nekem mondani, hogy ez miért van? Mi történik az öcsémmel?



2017. máj. 18. 15:07
 1/2 anonim válasza:
46%
Nem lehet, hogy depressziós? Vagy valaki belekötött?
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak én lány vagyok ő meg fiú, és persze semmit sem mondd. Megpróbálok beszélni a barátaival, remélem ők majd tudnak segíteni. Köszönöm a választ :).
2017. máj. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!