Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ennyire szomorú?...

Miért vagyok ennyire szomorú? Miért nem tudok örülni semminek se?

Figyelt kérdés
Általában utazások, kirándulások, vagy nagyobb családi illetve baráti összejövetelek után tör rám ez az érzés. Addig, amíg az adott esemény tart boldog vagyok és mindent tökéletesnek érzek, de utána, ha hazaérek és visszacsöppenek az unalmas hétköznapjaimba, szomorúnak, szinte már depressziósnak érzem magam, legszívesebben egész nap csak sírnék egy paplan alatt. Ilyenkor általában az ott készült képeket, videókat nézegetem, az egy kicsit segít. De néha az is előfordul, hogy visszagondolok arra az eseményre, és már azt sem érzem tökéletesnek. Persze ez után jönnek a további rossz gondolatok, hogy ha ezt vagy azt másképp csináltad volna, ha mást vettél volna fel, ha mással kezdtél volna el beszélgetni, ha kedvesebb vagy viccesebb lettél volna, akkor biztos jobb lett volna az a dolog. Miért van ez? Hogy lehetne javítani rajta?

2017. márc. 18. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős ez az érzés. Azt tippelem, hogy ez amiatt lehet, hogy a baráti, családi összejövetelek pozitív értelemben felpörgetnek a hétköznapok szürkeségében és ha végük szakad, akkor az ember visszacsöppen a napi rutinba és szomorúvá teszi, hogy nem tudja folytatni azt a pozitív pörgést, ami ezeken az összejöveteleken fogta el.
2017. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!