Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemtudom eldonteni hogy most...

Nemtudom eldonteni hogy most mit is kellene tennem. Segitseg?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az hogy van egy lány kb ugy ismeros szinten vagyunk. Regebben beszeltunk facebookon , de mostanába hanyagoltam.. Èshát igy 2 honap szotlanság után mèg ráirhatok? Vagy mit irjak neki? Idiótának nèzne? Regen jol elvoltunk ,szoval nemhiszem hogy elfelejtett volna

2017. máj. 25. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne? Én egy év után írtam a barátnőmnek. Egy pár mondatban magyarázkodtam neki egy kicsit,de azóta mindennap ugyanúgy beszélgetünk,mint régen.
2017. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először hogy ne hidje hogy primitív vagy vegyél elő egy helyesírási szótárt és alaposan tanulmányozd hogy mi az hogy helyes írás... És ez komoly! Ha azt látja hogy igy írsz rá hogy: cs mizu Akkor ne várd a megváltót.
2017. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!