Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szoval szerelmes lettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval szerelmes lettem egy lanyba, de nemtudom eldonteni, hogy o mit erez?

Figyelt kérdés
Nem reg megismerkedtem egy lany osztalytarsam baratnojevel. Eloszor interneten kezdtunk el beszelni, aztan pedig megbeszeltunk egy talalkozot. A talin eleg fura jeleket adott. Pl mentunk fel a mozgolepcson es raraktam a konyokom a vallara o pedig rahajtotta a fejet, aztan beszelgettunk a filmekrol es meseltem neki egy uj filmrol, amit megakarok nezni es mondta, hogy eljon velem. Aztan pedig elkoszoneskor hosszu oleles volt. Nem tudom eldonteni, hogy ez jelent valamit vagy sem. Sok fiu baratja van es meg regebben meselt egy fiurol, akivel lehet ossze jonnek, de meg nem volt koztuk semmi. A tali ota ugyanolyan aranyos, csak ritkan ir vissza, de ez eddig is igy volt. Szerintetek erdemes erte kuzdeni ? Elegge beleszerettem.

2017. ápr. 30. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van nála esélyed ezek alapján, szóval hajrá! :) 16/l
2017. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lol ha ennyiből nem tudod eldönteni, hogy mi a helyzet, akkor nem tudom ki segíthetne rajtad
2017. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pptomi ***** válasza:
Küzdve küzdj és bízva bízzál. Akarod a lányt?!
2017. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!