Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan lányról aki hipp-hopp megváltoztatja a stílusát Lolitára? 14/L

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok egy kb. 16 éves lányról, aki mindig farmert, tornacsukát, pólót hordott, akárhányszor csak láttátok (szoknyát SOSEM) és egyszer, nyár után lolita stílusban állítana be az iskolába?


Azért érdekelne, mivel nagyon tetszik a lolita stílus, viszont sosem mertem emberek közé szoknyát sem felvenni, mert vastagnak tartom a combom.(Ez nem lenne baj, ha formásabb lenne.)

Jelenleg 14 éves vagyok, 16 éves koromra szeretnék már úgymond jobban kinézni. Így talán nagyobb önbizalmam lenne.

Gimi 2-ben talán még Lolita stílusban is ki mernék merészkedni az utcára. (Ha minden úgy megy, ahogy kigondoltam><)

Debrecenben ezért mennyire nézik ki az embert, hülyének tartanátok? xD

Köszi a válaszokat! :3


(Lehet, hogy rossz helyre írtam a kérdést.)



2017. máj. 27. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi azzal a gond ha egy lány szoknyát vesz fel. persze alkatodhoz előnyös fazonú szoknyát kellene nézned és ennyi. Sok olyan lányt, nőt látok hatalmas vastag lábakkal akik minit is képesek felvenni és iszonyat undorítónak tartom mert előnytelen darabot választanak.

Vannak olyan vastag lábú nők akik inkább nyári ruhát vesznek fel jó bő fazont ami kifejezetten csinosítja őket. Bár ez a lolita stílus amiről te beszélsz, nem az én világom, de ha neked tetszik akkor viseld nyugodtan és ne foglalkozz másokkal.

2017. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

14-16 évesen még elfogadható az ilyesmi, de egy 24-26 éves fiatal nő már ritkán vág bele az ilyesmibe, egyrészt mert nincs létjogosultsága, és itthon még nem tart ott az ország felfogásban hogy megértse a kicsit szokatlanabbat.

Emiatt lehet más fogja megkapni a munkát amire pályáztál, stb.


Nem gondolok semmi rosszat, mert kipróbálhatja az ember magát sok területen, csak a legtöbb ilyen korszak elmúlik.

2017. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)) <3

Elsőre talán nem Lolita lesz, hanem valami egybe ruha, ha merem viselni, szeretem is, akkor jöhet.

2017. máj. 27. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a Lolita stílus? Küldesz képet?
2017. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem kifejezetten csinos, elegánsabb stílus.

2017. máj. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szrrintem nyugodtan hordd, amit szeretnél, a classic lolita nagyon szép, úgyhogy szerintem hordd bátran. A sweet lolita Magyarországon egy kicsit sok lenne. Ezek a linkelt darabok nagyon szépek, alkalmi viseletnek ideális, hétköznapi viseletnek ezek leegyszerűsített változatait ajánlom. Nekem nagyon tetszik ez a stílus amúgy. Ja és ne aggodj amiatt, hogy vastag a combod. Ezek a szoknyák térd alá érnek, szóval számodra pont előnyös.
2017. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki kérdezte, milyen stílus, a fotók mellé egy kulcsszó:

VIKTORIÁNUS korabeli. Ez mindent elmond.

bár maga a "lolita" kifejezés a botrányos regényre utal.

2017. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!