Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez milyen viselked...

Szerintetek ez milyen viselkedés? Mit gondolnátok a szituról?

Figyelt kérdés

Névnapod van, nem köszönt fel, holott figyelemmel kíséri a dolgaid, naponta jelét adja az utóbbi időben. Ti mit gondolnátok erről? Az értelmes válaszokat megköszönöm! :)



(légyszi csak a kérdésre válaszoljatok, NEM kell a "hülye vagy", meg a "minek ezzel foglalkozni" és társai.)



2014. szept. 9. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit. van aki marhara nem koveti a nevnapokat, es nem koszontget masokat.
2014. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnia, hogy névnapod van? Mi van, ha olyan munkája van, ahol nincs a közelében naptár, mint mondjuk egy irodistának?
2014. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezen akadj fenn.

En pl nem szoktam névnapkor köszöntgetni.

Ezt általában tudják is rólam az emberek, mert tényleg sosem emlékszem rá. Külföldön élek, magyar naptár nincs a közelemben, honnan kéne tudnom? Nem fogom kigooglizni minden nap, hogy na ma talán valamelyik ismerösömnek névnapja van...

Amúgy a szülinapokra mindig emlékszem és olyankor felköszöntöm az ismeröseimet, barátaimat.

2014. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért is veszed zokon, ha elmarad a névnapi felköszöntésed?

Kevés embernek dukál. (Pillanatnyilag csak egy jut eszembe: Kálmán, aki Philip-re "magyarosította" nevét...)

Te csak viseled a kapottat, ezért sok helyen nem is jegyzik a névnapot.

"... figyelemmel kíséri a dolgaid..."

A te dolgaid a te tetteid. Névadásod nem a ze kivánságodra történt.

Nem azzal tisztel meg, ha az év egy bizonyos napján felköszönt, hanem a figyelem irántad, mintha minden nap a névnapod lenne.

2014. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül a saját névnapomat tudom, hogy mikor van. Más emberekét rohadtul nem tartom számon, még a legjobb barátaimét sem. Olyan köcsög vagyok, nem? :(
2015. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Legalább a keresztneved -a valódit!- leírhatnád, hogy megnézhessük, egy évben mennyi névnapod van!

Ha évente egynél több szerepel a naptárban, akkor meg kéne kérdezni, te mikor, melyiket tartod? Ám miért is kéne megkérdeni? Te, azon kívűl, hogy a napvilágra jöttél, semmi mást nem tettél, nevet kapnod kötelező, viszont, hogy mit és milyet, beleszólásod nincs!

A fentiek szerint neved napján szüleidnek kéne kapniuk a gratulációkat választásuk miatt.

2015. okt. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!