Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti is ezt tapasztalját...

Lányok, ti is ezt tapasztaljátok, hogy Anotalkon este 10 körül csak perverz srácok vannak? Miért?

Figyelt kérdés
Este kilenctől tízig fent voltam és próbáltam beszélgetni csak úgy srácokkal, de szinte mind a nemi szervére terelte valahogy a beszélgetést. Egyszerűen csak csetelni, ismerkedni akartam, de ez nagyon elvette a kedvem. Tényleg erről szól az oldal?
2017. jún. 1. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tényleg. sokkal egyszerűbb dolguk van, mint facebook-on jelölgetni ismeretleneket.


de hidd el, általában értelmes emberek is ritkák arra. én például nem ilyen vagyok, mégis legutóbb, amikor használtam, 1-2 csajjal tudtam beszélgetni 5 mondatnál többet, mert mind továbbnyomta.


komolyan nem értem azokat, pedig biztos azok is más esetben azon sírnak, hogy "csak perverzek vannak fenn"...

2017. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha felnézek, de én sosem beszélek a nemi szervemről. A lányoknál én azt vettem észre, hogy egyik sem valami beszédes. Általában annyiból áll a beszélgetés náluk, hogy "ja, "igen", "nem", "persze", "aha", "kor?".
2017. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, hogy továbbnyomtak :D szóval ne itt vezesd le a frusztrációd. biztos nem voltál érdekes, vagy túl idős/fiatal voltál. Én akkor lépek ki, ha beakad a társalgás a mizu-semmi-azjó dologba, vagy ha nagyon fiatal/öreg, vagy ha perverzség jön. Csak tudod, amikor zsinórban ötször úgy kezdődik a cset, hogy mit szólnál egy 20 centishez, épp most recskázom, stb., az elég lehangoló. Nem kell világmegváltó dolgokról beszélni, de nem is szexpartnert keresnék.
2017. jún. 1. 22:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes, én ezt pasiknál is tapasztalom. Elsőre a korom érdekli (aztán ettől vagy beizgul, hogy fú, idősebb csaj, vagy a 30-as megörül, hogy hú, ,,fiatal punci"), aztán ha nem lépnek ki, jön a mizu, és jön a nemi szerv/milyen kapcsolatot keresel dolog :)
2017. jún. 1. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:

az, hogy nem vagyok érdekes egy dolog, nyilván mindenkinek megvan az érdeklődési köre, de akkor az nem anotalkon akar beszélgetni, hanem keres egy témakörspecifikus helyet.


anotalkon jóval nyitottabbnak kellene lenni, elsősorban inkább unaloműzésre való, nem arra, hogy megtaláld az érdeklődési körödnek legmegfelelőbb embert.


ebből nekem rólad is az jön le, hogy ha túl fiatal. az is baj, ha idős. az is baj, ha perverz, de az is, ha téged nem feltétlenül érdekel, amit ír. magyaránt tökmind1, milyen emberrel rak össze a rendszer, 99%-ban úgysem fog megfelelni neked.


én például nagyon szívesen végighallgatok bárkit, akkor is, ha elég távol áll tőlem a téma, mégis próbálok alkalmazkodni.

2017. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én meg férfiként megyek fel, és mindig van egy lány aki "szerepjátékozna" és az a kérése egyből hogy játsszam el hogy az apja vagyok. Akkor jön egy másik aki kérdezi mi insagrammon a nevem, közlöm nem mondom el a akkor kilép. Szóval defektes lányokból/nőkből sincs hiány...
2017. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Le merem fogadni, hogy az összes ilyen egy önbizalomhiányos, szemüveges, elhízott, szűzbajuszos kocka. Ép eszű embernek nem jutna eszébe egy chat oldalra beindulni. XD
2017. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6, mi a baj, nem szeretsz apuci lenni? :D én is szoktam lányokkal is beszélgetni, beállítom, hogy mindegy, mert tényleg csak chatelni akarok egy jót egy ismeretlennel, és amúgy szinte rosszabb a lányoknál a dolog, bár én ugye lányként főleg a biszex/leszbi lányokat fogom ki, mert általában ők akarnak lányokkal chatelni.

És én is találkoztam azzal, aki rögtön instát, meg snapchatet kér :D

#7, igeeen, ez nekem is eszembe jutott, de ma elég normális srácokat ismertem meg. Mind fiatalabb volt nálam, ezért az olyan ismerkedés kilőve, de lett, akivel cseréltünk skype-ot, meg találtam egy játékra új partnert is :) szóval így napközben azért jobb élményeket szedtem össze, mint este lehet.

2017. jún. 3. 18:56
 9/9 anonim válasza:

11 után vannak fennt normálisak.. Nagyjából 10/4-5 normális..

Ha perverzek is nem ugy mint a koraiak.. Max viccelődnek vele..

Ugy vettem észre hogy tudnak komolyak is lenni.. Csak ki kell fogni ;D

Abbol max 2 idősebb..

Szoval próbálj meg egy kicsit tovább fennt maradni és lehet találsz egy normális havert vagy nemtudom mit eresel :'D :D

2017. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!