Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gyerekes ötlet ez?...

Nagyon gyerekes ötlet ez? Szürreális a jövőbeli tervem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 13 éves lány vagyok és az az egyik álmom, hogy legyen egy bandám (vagy csatlakozzak egy bandához, de ez nem annyira lényeges). Az utóbbi időben szinte csak ezen járt az eszem, hogy milyen dalokat fogunk játszani, hol fogunk fellépni, kik lesznek majd a tagok... stb. Ráadásul a tény, hogy Billie Joe Armstrong (Green Day) is tizennégy éves korábban is benne volt egy bandában, még jobban felélesztette bennem a tüzet.

Ha valakit érdekelne, én lennék a basszusgitáros :D

Nem a pénz érdekel (bár mondjuk nem hátrány :D) és tényleg ez minden álmom. Persze lenne mellé rendes munkám is (jog/műszaki irányban gondolkozom).

Szerintetek nagyon gyerekes életcélom van? A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az ötlet jó, még meg is valósítható...DE...azzal hogy beleéled magad (mint írtad: "Az utóbbi időben szinte csak ezen járt az eszem, hogy milyen dalokat fogunk játszani") ez már nem jó. Ha elérhető közelségben lesz a dolog számodra akkor éld bele magad, különben nagy csalódás lesz ha nem jön össze 10 év múlva sem.
2017. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ! Ha még életedben nem láttál basszusgitár közelről, akkor nem szürreális, hanem inkább irreális a terved. Bár még nem késő elkezdeni. Ha már elkezdtél basszusgitározni tanulni, akkor szerintem ez egy teljesen reális cél. Csak álmodozás helyett elkezdhetnél összerakni egy bandát. :)

Írok neked privit, hogy hol találhatsz zenésztársakat. Sok sikert!

2017. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen teljesen normális. Rengetek fiú/lány tervez ilyeneket 13 évesen és 100-ból 1 ha tényleg alapít egy bandát és szinte senki sem jut el odáig, hogy komoly pénzt is keressen vele (hallottam ismerőstől, hogy sokszor ingyen lépnek fel és van ahol még pénzt is kérnének tőlük). De ha érdekel és szereted akkor csináld, lehet pont neked fog bejönni a dolog, de ha nem, akkor egy jó tapasztalat lesz és sok élmény.
2017. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mojjo ***** válasza:
Ez egy teljesen jó ötlet/terv :) Persze, nem tuti, hogy bejön, nem egyszerű megvalósítani, de nem is lehetetlen, és bejöhet. Abszolút nem késő elkezdened basszusgitározni (nem, nem irreális akkor sem, ha eddig nem kezdtél még bele), szóval hajrá, vágj bele, gyakorolj, gyakorolj még többet, keress hasonló gondolkodású, hasonló vágyakkal rendelkező embereket, és hadd szóljon! :)
2017. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt csináltam 14 éves koromban. Volt is 2 bandám és pár fellépésem, de nagy dolog nem lett belőle.

Viszont hatalmas élmény volt, már csak próbákra, fellépésekre járni meg otthon tanulgatni is.

Sport miatt abbahagytam a zenélést, de majd idővel újra elkezdem szintén csak hobbi szinten önmagam szórakoztatására.

2017. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firedoom ***** válasza:
Nekem van egy ismerosom aki vegig jarta ezt az osvenyt. Huszon eves korukra a sajat szamaikat adjak elo kisebb nagyobb fesztivalokon es miegymason. Ha szeretned es teszel is erte akkor siman megvalosithato.
2017. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szürreális, hajrá! Ha tisztában vagy vele, hogy befutni márpedig valószínűleg nem fogtok, és tényleg csak a zene élvezetéért csinálnád, akkor ez egy nagyszerű hobbi és motiváció. Én jóval idősebben kezdtem mint te, bár még mindig csak kezdő banda vagyunk, de nem is az számít. Hanem, hogy barátokkal zenélünk együtt és azt játsszuk, amit szeretünk. Hihetetlenül nagy élmény tud lenni így még egy próba is. Ha kérdésed van írj privit nyugodtan ;)
2017. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem érdekelne :)
2017. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!