Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimiben mi a nepszeruseg...

Gimiben mi a nepszeruseg "titka"? Lany vagyok.

Figyelt kérdés

Egy erosebb, tanulosabb gimiben.

Megy a pacsi;)



2017. jún. 5. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz népszerű lenni?
2017. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad. Engem pl. taszít, ha egy lány játssza az agyát, és ezzel nem csak én vagyok ám így...
2017. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as az egy dolog, hogy te ezt gondolod, de a többség meg nem.

régen működött ez, hogy nem feltétlenül kellett mindenkinek népszerűnek lennie...és ez nagyon viccesen hangzik, meg egyben szomorúan.


a népszerűség az "átlagos", és aki még ezt sem éri el, az van kiközösítve :D


amúgy meg kérdező, nem hiszem, hogy ne gondoltál volna az átlagos népszerűségi tényezőkre...lányként felveszed az adidas superstar cipőt, meg pár zarás cuccot, vetetsz magaddal legalább egy iPhone 5S-t(mert azt nem nézik, hány éves, csak hogy ájfon legyen). csinálsz magadnak snapchat-et, musical.ly-t, és ezeken nagyon aktív vagy, ha van instagramod, oda is nonstop töltöd fel a story-kat...és ennyi a titok.


lehet, hogy az elején majd azt fogják mondani, hogy "na ez is népszerű akar lenni", de mivel ezek rohadtul buták, pár nap, és észreveszik, hogy hát te tényleg simán lehetnél közéjük való is...és máris népszerű vagy.


ha ez a vágyad...de ne aggódj, majd kinövöd.

2017. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
....:D
2017. jún. 5. 09:44
 6/9 A kérdező kommentje:
ez kesz
2017. jún. 5. 09:45
 7/9 anonim válasza:

Az, hogy az ember minél több szervező munkába kapcsolódjon bele: iskolaújság, gólyatábor, gólyaavató szervezés - mentorkodás, szalagavató stb. (esetleg diákönkormányzat, de ez általában szavazással megy). A legfontosabb, hogy legyél magabiztos, ne félj beszállni az ötletelésekbe. Az ember szerez egy csomó ismerőst felsőbb és alsóbb évfolyamokról, ami jó tapasztalatszerzéshez (pl. melyik tanár hogy feleltet), és még a suli egy része is ismeri.

Nem is feltétlenül megy az egész a tanulás rovására, láttam rá példát, hogy valaki minden mellett még OKTV-re is készül.

Ami még jó lehet a sportolás (ha van valami iskolai csapat vagy sportverseny) és ha van kollégium, jóban lenni a kollégistákkal.

2017. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)Amugy kollegista leszek;)
2017. jún. 6. 06:49
 9/9 anonim válasza:
Ha jo csaj vagy akkor nepszeru vagy a fiuknal---> ebbol adodian a lanyoknal is..
2017. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!