Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen sikertelen...

Miért vagyok ilyen sikertelen interneten?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Facebook-on is a képem még a nyomorult 50 lájkot sem éri el.. pedig igazán jó képnek kell lennie ahhoz hogy én oda kirakjam.. az Instagramom meg nem magamról szól szóval no name vagyok és tök jó természetfotókat osztok meg tényleg akinek hasonló fajták minőségűek vannak általában már több száz követővel és lájkkal rendelkeznek. Nekem meg vagy 10-20 like minden képhez oszt szia. Pedig szoktam "hestegelni" Régebben utáltam de így se jut el senkihez.. Miért vagyok ilyen nyomorék? Csak én látok jónak egy képet közben meg sz*r vagy mi? Tudom hogy ez nem számít meg való életet kell élni és élek normális életet csak szar hogy ha bárhol feltöltök egy képet senkinek sem tetszik. Mi ennek az oka?
2017. jún. 6. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és előre szólok aki gúnyolódni jön jelentem a francba nincs kedvem hozzá.
2017. jún. 6. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szoktam ilyennel foglalkozni. Általában akinek sok like-ja van azok kölcsönlikeok, tehát ha te likeolsz egy képemet akkor én visszalikeolom neked ha te töltesz fel. Ez nem jelenti azt hogy tetszik is amit megosztottál, ez csak a kölcsön miatt van. Lehet hogy neked csak 10-20 likeod van, de az legalább őszinte, míg másnak a több százból lehet egy-kettő. Nem attól lesz jó amit csinálsz hogy nyomnak rá egy gombot, és az esetek nagy részében meg se nézik mit ábrázol.
2017. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha mindenkivel ilyen stílusban beszélsz, amit itt levágtál, akkor ezen én nem lepődnék meg. Először magaddal legyél rendben, utána a többiekkel.

Egyébként pedig ha gondolod tegyél ki ide pár képet vagy küldj akár privátban, aztán majd kiderül, hogy van-e velük gond.

2017. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

nem az, hogy nem tetszik, csak ignorálják


Hát figyeld meg a népszerű emberek viselkedését, emberekkel való kapcsolatát, és vesd össze a tieddel


objektíven nézd, de ilyen szomorkodó, depressziós módon

2017. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
FB-n kell egy olyan alap, hogy a lábad között legyen egy lyuk... Akkor likeolja a képet boldog-boldogtalan.
2017. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!