Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyekre lehet egy...

Milyen helyekre lehet egy laptoppal beülni dolgozni?

Figyelt kérdés

Többnyire itthon dolgozom, irodára sajnos még nincs keretem, de néha szívesen mennék emberek közé. Egy laptop és egy wifi bőven megteszi, mellette jegyzetelgetnem kell a munkámhoz, tehát egy íróasztal nem ártana.


Félek, a kávézóból kinéznek, könyvtárra gondoltam esetleg.


2017. jún. 6. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő kávézót válassz, minimális fogyasztás mellett elüldögélhetsz ott.

Könyvtárban síri csend van, ha beszélned is kell, az nem jó.

2017. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos sok más helyen is, de mivel mellette lakom, pl. Corvin plaza, földszint, kávézó, tele laptopos emberekkel. Ha a sétány fele mész ki, szemben balra egy kávézó, szinte minden asztal felett van egy laptop.

De gondolom, rengeteg egyéb ilyen hely van.

2017. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávézóból nem néznek ki, ez téves gondolat. Nagyon szívesen fogadnak! Nyilván azért egy kávét is kell inni hozzá, hogy ott lehess. Ha nem vagy fizető vendég, akkor néznek csak ki :D
2017. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyenek mindig olyan viccesek. Mint akiket kibsztak otthonról. És nyilvános wifi használat munkához... okos.
2017. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak közösségi irodák is. De szerintem a könyvtár szuper.
2017. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kávézókból nem néznek ki egyáltalán ha fogyasztasz. Viszont az internet nem mindenhol megbízható, mivel sokan használják, ledobhat, gyenge lehet stb.


Amíg nekünk sem volt irodánk, rendszerint olyan kis helyekre mentünk out-office-olni, ahol kevesen voltak. Másik lehetőség, hogy veszel jó mobilnetet és megosztod a jelet a gépeddel. Így bárhol tudsz netezni és azt csak te használod.


Amúgy szerintem a kávézók a legalkalmasabbak erre, mert ott van konnektor, asztal, tudsz inni enni és ingerek is érnek. Manapság ez már nagyon általános dolog, hogy az emberek így dolgoznak, szóval ne tarts a beülős helyektől.

2017. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Nem BP-en lakom, így inkább csak általánosságban érdeklődtem.


Megjegyzés:

- egyedül vagyok itthon, senki nem küld el. én szeretnék kimenni, hogy emberek között lehessek. nem kényszerít senki, hogy menjen ki.

- a wifiről: nem a milliós utalásokat szeretnék nyilván arról a wifi hálózatról intézni, hanem pl. kutatómunkát, amiben aztán semmi titkos nincs. ha akarnak, ugyanúgy otthon is bárkit lekövethetnek - persze ha zseni vagy, akkor nem, de én nem vagyok az.


Köszönöm, aki segíteni próbált és nem "viccesnek" tartott anélkül, hogy ismerné az életemet ;)

2017. jún. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!