Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mi okból szoktál ismerkedni...

Te mi okból szoktál ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés

Barátkozás céljából?

Párkapcsolatra hajtasz?

Magányosnak érzed magad?

Unalomból?

Stb...


2017. jún. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam, ha sokat vagyok egyedül, és mondjuk este a barátaim már nincsenek fenn. Barétkozás, ismerkedés céljából.

19L

2017. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Hülyéskedés célján kívül kb mind értelmetlen.
2017. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül, nálam az első 3 lehetőség szokott szóba jönni, viszont változó, hogy mikor melyik kerül előtérbe.
2017. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első sorban unalomból. Napi 16 órát ülök egy irodában a gép előtt és szinte sosem dolgozom, de itt amíg írok addig kívülről úgy néz ki mintha az email-ekre válaszolgatnék. :D
2017. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első három teljesen magába foglalja az ismerkedésiem céljait.
2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátkozás céljából legfőképpen. Párkapcsolatban nem nagyon gondolkodom, leginkább azért, mert eddig mindenki, akivel ismerkedtem, nagyon távol lakott tőlem.
2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mind a négy :)


volt már két normál (1,5 és 3 éves) és egy futókapcsolatom internetről

pár havert is szereztem még anno chat.hu meg hotdog-ról


mostanában inkább unalom szinten tolom, mivel legjobb haverjaim sokat dolgoznak, s külföldön (világ másik felén, időeltolódás, meg miegymás), így mindig jó, ha van valaki, akivel normál időben lehet dumálni

van, aki autós forumról, így autókról tudunk, mással autóverseny, megint mással utazás, stb

2017. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatom van, magányosnak pedig nem igazán érzem magam, ettől függetlenül egy-egy unalmasabb napon néha jó elbeszélgetni valakivel, aztán ha olyan jól kijövünk (bár ez sajnos ritka, ötből négy ember 2-3 levélváltás után felszívódik), nyilván nincs kizárva a barátkozás opció. :)
2017. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unalomból leginkább, vagy egy-két rossz pillanatomban. Régen barátkozás céljából is, de csak negatív tapasztalataim vannak, úgyhogy már régóta nem hiszek ebben. Legalábbis ezen az oldalon nem. Párkapcsolat pedig eleve kizárt. :)
2017. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátkozás, párkapcsolat miatt. Utóbbi miatt nem kell már szerencsére 😃


De barátkozni nagyon nehéz

2017. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!