Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik képtelenek a környezetükb...

Akik képtelenek a környezetükben barátokat találni, azok az interneten hol és hogyan tudnak ismerkedni, hogy baráti közösséget találjanak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, mint amik a társkeresők szoktak lenni (egy adatbázis ahol felhasználók megadják személyiségüket, meg ilyenek), de hasonszőrű baráti közösségek alakulnak ezekből.
2016. nov. 3. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. De szerintem nem nagyon van ilyen. Úgyhogy kb rácsesztem :D De hozzá lehet szokni a magányhoz is.
2016. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó pár éve keresek már ilyet, de nem jött össze. Élőben még mindig könnyebb ismerkedni, internetes lehetőségek hiányában.
2016. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Röviden játékokban.
2016. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Játèkokban ènis,bár elèg közvetlen vagyok, meg barátkozós típus..odamegyek bárkihez ha úgyvan,szóval annyira nem okoz akadályt az ismerkedès se neten se èlőbe..Csak èlőbe nmigen vevők rá,főleg ha egy random idegen odamegy hozzájuk..xD ami teljesen èrthető,ezèrt sem erőltetem. Így marad a net.


23/l

2016. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Játékban ismerkedni nemigen tudok, mert nem igazán játszom. Amivel meg igen, abban pedig magyarok nincsenek, mert nem igazán szeretnek ilyenekkel játszani. Amúgy se igazán barátkozni megy fel a játékokra az ember hanem gémelni.
2016. nov. 3. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebbe van igazság,tudom èn is. De nekem megy mindkettő:D
2016. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Játék közben nem megy nekem a barátkozás mert amikkel játszok az ottaniak nem barátkozó típusok, ráadásul élő baráti közösséget nemigen lehet azzal kialakítani
2016. nov. 3. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezeket èn is tapasztaltam az a baj:| Ès sajnos többnyire rossz èrtelemben.. De volt olyan,hogy csak játszottam.. ès az adott helyzet alakította ki ezeket..vagy,hogy valakivel elkezdtem beszèlni stb.. vannak ilyenek.

De èrtem mit mondassz,persze:)

Szerintem próbálkozz itt akár.. chat.hu?!

Bár ennyi erővel az anotalk-ot is lehetne mondani..de a többsège borzalmas._.

"Sok" emberrel találkoztam innen,meg sikerült kialakítanom normális kapcsolatokat.. úgyhogy..pedig sose gondoltam volna,meg hogy egy ilyen anonim oldal által fognak összejönni az ilyenek.. Próba cseresznye:D

2016. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező írj nyugodtan, beszélgethetünk :)
2016. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!