Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szép lányok titeket nem...

Szép lányok titeket nem beszélnek és közösítenek ki csúnya társaitok?

Figyelt kérdés
Kinézetre gyönyörű vagyok persze én ezt természetesnek veszem nem kérkedek vele(csak muszáj volt kiirnom hogy értsétek).Megfigyeltem hogy az életbe bármilyen helyzetben voltam a csúnya nők szinte mintha összeszövetkezve álltak volna velem szembe.Egy véleményen voltak ami mindig más volt mint az enyém.Sok csúnya nő egyenesen undok volt velem életembe mikor én semmit nem tettem nekik.Szerencsés vagyok kinézetre,alakom karcsú de mégse vagyok csontos,hajam,szám,arcom is szép és az öltözködésem is egyben.Ez ténleg nem egó csak leirtam.Lehet hogy mesterkéltnek tartanak?de erről nem tehetek.Azért kell gyűlölniūk mert jó géneket örököltem meg mert jóízléssel öltözködöm?Ezt ki érti ha én nem bántom őket ők miért?Volt már más is így?
2017. jún. 8. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy érzik, hogy lenézed őket? Nekem van egy csoporttársam, aki olyan szinten lekezel/lenéz, hogy nem tudom nem utálni
2017. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket, sokan jól néznek ki, én is, de nem írnak ilyen lekezelő kérdést ki.

Egyszerűen érzik belőled, hogy EQ kerek nulla, csak a saját felsőbbrendőségeddel és megjelenéseddel vagy elfoglalva.

2017. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És egyáltalán, milyen jogon nevezel valakit csúnyának?

Én már most nem szeretlek, pedig nem panaszkodom a külsőmre.

2017. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled, hogy így bánnak veled, mégis mi alapján nézel le más embereket? A fiúk is ugyanúgy utálnának csak ők még reménykednek 1 gyors menetben, valószínűleg csak ezért kedvesek veled.
2017. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Had ítéljük meg mi, hogy szép vagy-e tényleg. Azt magadról nem igazán tudod dönteni. :D


#3

Senki sem húzhatja meg a vonalat, hogy honnan hívunk valakit csúnyának, de én azért nem köveznék meg senkit.

Egyik ember szebb a másiknál, ezt el kell fogadni. Ha valakit kevésbé gondolok szépnek attól még nem nézem le. Lehet nálad ez marhára meghatározó dolog, de a külső nem minden.

Azoknak talán az, akik nem képesek elfogadni magukat egész életükben.

2017. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5:

A #3 vagyok. EZt tényleg nekem szántad? Mert ugyan azt írtam, mint te, csak más szavakkal.

2017. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6:

Neked szántam, de lehet nem fogalmaztam elég tisztán:

Nem köveznék meg senkit, azért mert kevésbé attraktívnak gondolja a másikat. A csúnya egy kicsit erős kifejezés, de nem az arcukba nyomta, csak érzékeltetni akarta, hogy kikről beszél.

2017. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem minden nő használja ki a benne lévő összes lehetősget.

Ugye te is láttál sok átváltozós műsort, hogy rút kiskacsábal bombanő lesz kis segítséggel. De nem mindenkit érdekel ez. Ráadásul, mások a vonalak. SOkaknak a talpik smink, kqrvas ruha a beafutó, másoknak a szolid elegancia.

2017. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a melléütésekért...talán érthető, amit írtam.
2017. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Azt nem értik meg sokan, hogy a kisugárzás minimum 50%-ot dob, pluszban és mínuszban is. Láttam már fényképen hót ronda pasit, de olyan értelmesen, olyan magabiztosan, olyan lelkesedve, magával sodróan beszélt, nyilatkozott meg, hogy 5 perc alatt más lett a véleményem élőben. És ennek sajnos a fordítottját is tapasztaltam. Sajnos azt többször. Szuper pasi 3 értelmes mondatot nem tudott kipréselni magából... :(

2017. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!