Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csúnya dolog, ha nem akarok...

Csúnya dolog, ha nem akarok fényképezkedni?

Figyelt kérdés

Barátnőm esküvője lesz, és nem akarok rajta lenni egy képen sem.


Ha az lenne a helyzet, mint gyerekkoromban, hogy előhívják a fotót, beteszik egy albumba és csak az látja, akinek a kezébe adod, oké lenne, de így, hogy létezik a facebook, nem akarom.


2016. febr. 27. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Beszéld meg ezt vele.

"csúnya" XDXD

2016. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Barátnőd esküvője lesz....nem bírod ki hogy 1 kép készüljön rólad? Belehalnál? Istenem...ennél nagyobb problémád az életben ne legyen!
2016. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
73%
Én nem tartom csúnyának, de ez az én véleményem. Valószínűleg azonban a nagy többség csúnya dolognak tartaná. Viszont ez személyfüggő, pl. a tesóm mindig kiakad, mikor nem akarok fotózkodni, míg más megérti. Kérdezd meg tőle talán a barátnődet.
2016. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő az a típus, hogy most megbeszélem vele, teljesen megértené, de mikor ott vagyunk, elfelejtené az egészet.
2016. febr. 27. 16:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbben azt fogják irni, hogy jajj, miért vagy ilyen önző, az a pár kép miatt ne sirjál már, meg ilyesmik. Én viszont meg tudlak érteni, nem tudom, nálad mi a pontos oka, hogy nem akarsz egyik fényképen se szerepelni, de én nagyon nagyon csúnya vagyok...És mindig is utáltam, amikor mondjuk osztályképet kellett csináltatni és mikor megkapta mindenki a fényképét, hallottam, hogy mondják rólam, hogy 'Nézzétek már XY-t, milyen feje van...hozzá képest még én is jól nézek ki, pedig ki se voltam sminkelve, meg a hajam is szar volt..'. Vagy egyik nővéremnek is az a mániája, hogy mindig fényképeket csinál, amikor a családdal megyünk valahová és hiába veszekszek vele, hogy engem ne fényképezzen le, nem érti meg. Ilyenkor meg akkor csinál rólam képeket, amikor nem is figyelek oda és igy még nyomorultabbul nézek ki, mint egyébként és még fel is tölti facebookra, aztán igy látom, hogy minden más képhez oda kommentelnek az ismerősei, hogy 'Szépek vagytok' meg ilyesmik, de amin én vagyok rajta csak, az alá nem ir senki semmit. Vagy kirak egy képet, amin én meg ő vagyunk rajta és kommentbe odairják nővéremnek, hogy 'Szép vagy XZ :)'

Szóval szerintem beszéld meg vele, hogy nem bunkóságból, csak ez és ez miatt nem szeretnél rajta lenni egyik képen sem. Vagy ha rajta is leszel valamelyiken, azt ne töltse fel sehová, mert neked kinos. Ha normális, meg fogja érteni.

2016. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kínos, csak nem tetszik maga a dolog. Nyilván az ő esküvője, az ő képei lesznek. Azt meg nem tartom jó megoldásnak, hogy légyszi, ezt senkinek ne küldd át, ne posztold, mert zavar, hogy rajta vagyok. Ilyet nem mondanék senkinek, úgyhogy inkább rajta sem lennék.
2016. febr. 27. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, nem csak a megbízott fotós fog fényképezni, hanem mások is, és mindenkinek nem lehet kihirdetni, hogy téged fényképezni tilos. Ők is fel fogják tenni a facebookra. Én elfogadhatónak tartom a kívánságodat, de nem tudom, hogyan lenne megvalósítható, ha ott vagy.
2016. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég sokan lesznek ott. Akiket ismerek, nem fognak engem fotózni, akit meg nem ismerek, miért fényképezne le? Ha ők összeállnak fényképezkedni, én meg félreállok, nem hiszem, hogy bárki is kinézne magának.
2016. febr. 27. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy véletlenül is rákerülhetsz egy képre, ha valakit fényképeznek, te meg ott sétálgatsz a háttérben. De ha így nem zavar, az más.
2016. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerinted kit érdekel, hogy-hogyan is nézel ki?

Facebookon se téged fognak nézni, hanem a barátnődet. :)

2016. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!