Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki Tinderezik annak szól a...

Aki Tinderezik annak szól a kérdés: Találkoztatok már Tinderről emberrel? Hogy sikerült a találkozó? Nem féltetek előtte?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

-igen!

-jól! Előre letisztáztuk egymás szándékait!

-nem


Azért a Tinder nem kifejezetten a tartós párkapcsolatok szülőhelye. Érdemes így kezelni az ottani kapcsolatokat.

2017. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőm így ismerkedett meg a barátjával, már 1,5 éve együtt vannak :) Nagyon félt a találkozó előtt, még mielőtt odaért volna, a kocsiból felhívott :D Persze ők már azért ekkorra több hete naponta beszéltek, skype-oltak webkamerával, szóval nem volt ez már vakrandi, benne volt a levegőben, hogy összejönnek.
2017. jún. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Én találkoztam, eddig összesen kétszer, egyiket sem bántam meg. Az egyik egy külföldi lánnyal volt, az nyilván nem lehetett hosszabb távú, de sajnos végig viszonylag lenézett mert magyar vagyok, szóval elég hamar elvesztette a szimpátiámat. Ennek ellenére azért jó volt, mert amúgy jót beszélgettünk, és legalább ez is tapasztalat. A másik is jó volt, csak a lány elég bizonytalan volt h mit is akar, ezért ami ott történt, az utólag szerinte túl sok volt, de helyben azért élvezte. Ennek se lett folytatása. Félni szerintem felesleges, bár én fiú vagyok, lányként ez biztos más. Ha nincsenek túl nagy elvárásaid, és csak azért mész h egy jót szórakozz, akkor szerintem nem járhatsz rosszul, maximum még ki is sül belőle valami később ;)

Amúgy 19 F

2017. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2 talalkozo volt. Felni egyiktol se feltem. Az egyiknel volt masodik alkalom is, de a masik nem sikerult tul jol :(
2017. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak kutyákkal meg macskákkal talalkoztam tinderről, nem is tudtam hogy emberek is használják
2017. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 4 emberrel találkoztam már abból 2 jól is alakult volt több randi is, a másik 2 nekem nem szimpatikus. A legutóbivval volt a legjobb tervezzük a következő találkát ☺
2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én több mint 1 éve vagyok együtt a barátommal.(Tinderen ismerkedtünk meg) Nagyon izgultam, én is meg ő is.. De nagyon jól sült el, megfogtam az Isten lábát! :D
2017. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!