Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év körüli férfiak! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli férfiak! Nálatok az első randi szerves része az első csók, ha a lánnyal akkor találkoztatok először? (Előtte csak látásból ismernétek) Vagy nem feltétlenül csókolnátok meg az első találkozó során?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Randi : ha meg latom csak puszi .

Randi vége : ha látom hogy jo vagyok akor persze van csók

23F

2015. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha vonzódom hozzá, és jól is sikerült a randi, akkor megcsókolom.
2015. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez szituáció függő,és nagyban függ a partnertől is.

Ha lehet,azért ne spóroljuk meg azt a csókot :D

2015. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
190. nap, nem tudom hanyadik randi. Szerintem rekord. :)
2015. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:
70%
Én nő vagyok. De nem szeretem, ha ajtóstól rontanak a házba. Tolakodólag hat rám, ha rögtön az első randin rámmozdul.
2015. okt. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szerves része, mert a randi nem arról szól. De ha azt érzem, hogy ő is szeretné, akkor kezdeményezek. Legrosszabb esetben elfordítja a fejét és akkor nem is érdemes erőltetni.

Az eddigi tapasztalataim alapján a lányok nem szeretik könnyen adni magukat és ezért nem akarják, de ha a kémia megvan akkor csak szenvedtetik magukat, mert akarják, de nem nagyon teszik. Viszont volt olyan eset is, hogy az első randin a lány csókolt először.

27F

2015. okt. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első randin annyira jól érezte magát velem a lány, és úgy eltaláltam a hangulatot, hogy már a randi közepén azt várta, mikor csókolom meg. Természetesen erre sor is került, majd amikor elbúcsúztunk, arról beszéltünk, mikor tudnánk a leghamarabb találkozni.

Nem lehet nem észrevenni azt, amikor egy lány csókolózna veled. Figyelni kell az apró jelekre, nem szabad durvának lenni az egész randi alatt.

2015. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Első randin kell a csók! Ettől lesz folytatás.

Tiszta szánalmas akik halogatják ezt... mégis találkozgatnak!

2015. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet nem észrevenni mikor csókolózna egy lány??!! háááát.... tartok tőle hogy az esetek többségében a csaj valójában még nem csókolózna csak udvariasan úgy tesz mintha akarta volna hogy ne tegye kínossá a szitut
2015. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!